Ana sayfa F Rüyada fasulye ektiğini görmek

Rüyada fasulye ektiğini görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye ektiğini görmek

Rüyada fasulye ektiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye ektiğini görmek badem ezmesi verdiğiniz kişiye rahatlık sağlayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tatsız olaylarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen  başkalarının kıskançlık, kin, düşmanlık ve nefretinden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde nimet ve mal elde edeceğinize delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kendi kendinize büyük bir zarar vereceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 167 ( yüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

981 – Ebu Mes'ud el-Bedri radıyallahu anh anlatıyor: "Bir adam, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a, yularlanmış bir deve getirerek: "Bu Allah yoluna bağışımdır" dedi. Resülullah aleyhissalâtu vesselâm adama:"Buna karşılık sana, kıyamet günü, her biri yularlanmış yedi yüz deve vardır!" dedi.Müslim, İmâret 132, (1892); Nesâî, Cihâd 46, (6, 49).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here