Rüyada fasulye ektiğini görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye ektiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye ektiğini görmek

# Rüyada fasulye ektiğini görmek zikir ve tesbihe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de karışık işlere delâlet eder.
Rüyada fasulye ektiğini görmek ne anlama gelir?
# Saniyen bulunduğunuz bölgede yaşayan saygın bir kimsenin herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ödünç istediği şeyi aldığını görmesi de vefatına delâlet eder.
Rüyada fasulye ektiğini görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Ebû Ali En-Nesefînin tabirinde zevceye, yavrusu evlâda, başı devlet ve kuvvete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için köyün abatlığı ve güzelliği miktarınca menfaat elde edeceğinize, bu köyün kurak veya harabe bir köy olduğunu görmek ise kötüye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 634 ( altıyüzotuzdört )
Rüyada fasulye ektiğini görmek Goncay SIRAÇ tarafından 07.02.2017 – 17:31 tarihinde Gaziantep / Nurdağı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sakın ha! Yaradanı unutup ta kula kulluk eden gafillerden olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here