Rüyada fasulye hasadı

Rüyada fasulye hasadı

<?php echo

 #   Rüyada fasulye hasadı karınızın hastalanacağına işarettir. Saniyen hayır kapılarının açılmasına delâlet eder.Bazende rüya sahibinin içindeki adalet duygusuna, herkese eşit yaklaşıp objektif yani yansız davranmayı başarmasına ve insanlara karşı vicdanlı hareket etmesine işaret eder.
 #   Rüyada fasulye hasadı din ve dünyaca menfaatli bir adama işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yüksek rütbeli adamlara delâlet eder.
 #   Rüyada fasulye hasadı şu şekilde tabir olunur: a) Delil , hüccet , b) Velayet , c) Memuriyet , d) Uzun ömür , e) Zafer , f) Riyaset ve menfaat… Rabian zindan veya hapse işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Ebî Şeybenin tabirinde endişe edilen veya kişinin içini kemiren bir sorundan kurtulmak ve şüphelerden arınarak emin olmak manasına gelir.
 #   Rüyada fasulye hasadı işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük kötülükler yapan ve sürekli günah işleyen birisi yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine elindekinin değerini bilerek yaşayacağına dünya güzelliklerinden ve mutluluktan yana bolca nasiplenmeye ve zenginlik yaşamaya delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fasulye hasadı Eminoş ÇAPRAK tarafından 04.08.2017 – 22:58 tarihinde Çanakkale / Çan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4324 – İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir gün yatsı namazını kıldı. Sonra namazdan çıkınca elimden tuttu. Bathâ-i Mekke'ye kadar gidip orada beni oturttu. Yere dairevi bir hat çizip:"Hattından dışarı çıkma! Sana bazı kimseler gelecek, sakın onlara bir şey söyleme. Zira onlar seninle konuşacak değiller!" buyurdu. Sonra dilediği yere çekip gitti. Ben çizgimin içinde otururken bana bir grup insan geldi. Esmer renkleriyle sanki Hindûlara benziyorlardı. Pek uzun olan saçları, vücutlarını öylesine örtmüştü ki, ne bir avret yerlerini ne de bir elbiselerini görüyordum. Bana kadar geldiler, ancak çizgiyi geçmediler. Sonra Resûlullah aleyhissalâtu vesselâmın gittiği yere yürüdüler.Gecenin sonuna doğru Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm, ben otururken yanıma geldi ve çizgiden içeri girdi. Dizime dayanıp yattı. Yatınca ağzından soludu. Ben oturuyordum. O da dizime dayanmış vaziyette böyle duruyorduk. Derken, üzerinde beyaz elbiseler olan bir grup adam geldi. Güzelliklerinin derecesini Allah bilebilir. Bana kadar yaklaştılar. Bir kısmı Aleyhissalatu vesselam'ın baş tarafına, bir kısmı da ayakları tarafına oturdular. Sonra aralarında konuşarak:"Biz şimdiye kadar bu peygambere verilen gibisinin, bir başkasına verildiğini hiç görmedik. Bunun gözleri kapalı, kalbi uyanık. Ona bir misal verin!" dediler ve şu temsili anlattılar:"Bir efendi köşk yaptırmış, sonra bir ziyafet verip sofra kurmuş, insanları yiyip içmeye çağırmıştır. İcabet edenler gelip yemeğinden yiyip, suyundan içmiştir. İcabet etmeyenleri de cezalandırmıştır" dediler ve kalktılar. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm da kendine geldi ve:"Şunların ne dediklerini işittim. Onların kim olduklarını biliyor musun?" dedi. ben: "Allah ve Resûlü bilir!" dedim."Onlar meleklerdi!" buyurdu ve ilave etti:"Onların getirdikleri temsilin manasını anladın mı?""Allah ve Resûlü bilir!" dedim. Aleyhissalatu vesselam açıkladı:"Rahman olan Rabbimiz cenneti kurdu. Kullarını ona davet etti. Kim davete icabet ederse cennete girer, kim de icabet etmezse onu cezalandırır."Tirmizi, Emsal 1, (2865).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here