Rüyada fasulye hasadı

8
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye hasadı

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye hasadı

# Rüyada fasulye hasadı rüyayı gören evli ise hamileliğine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalanacağınıza ve tövbe edeceğinize işarettir.
Rüyada fasulye hasadı ne anlama gelir?
# Saniyen malınıza zarar geleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zevcesinden gelecek mal ve mülke delâlet eder.
Rüyada fasulye hasadı nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Abdullah-I Turûğbâdînin tabirinde malınızın elinizden alınacağına, bahtınızın kapanacağına ve hakir görüleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helâl bir mala veya helâl mirasa işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 74 ( yetmişdört )
Rüyada fasulye hasadı Ganimet BAHÇEBAŞI tarafından 13.05.2017 – 10:54 tarihinde Artvin / Şavşat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3631 – Bu hadisin Tirmizi'deki lâfzı şöyle: "Bir bedevi gelerek: "Ey Allah'ın Resulü! bizden bir kimse çölde bulunsa, azıcık bir yel kaçırsa, suyu da az ise ne yapmalıdır?" diye sordu. Aleyhissalâtu vesselam:"Sizden biri yellenecek olursa abdest alsın. Kadınlara da arkalarından temas etmeyiniz. Bilesiniz ki Allah hakkın sorulması ve açıklanmasıyla ilgili hususlarda sizden utanma talebinde bulunmaz."Tirmizi, Radâ 12, (1164-1166).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here