Ana sayfa F Rüyada fasulye haşlamak

Rüyada fasulye haşlamak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye haşlamak

Rüyada fasulye haşlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye haşlamak halk arasında güzel şöhrete kavuşmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  bölgede yaşayan insanların söz sahibi birinden zarar göreceklerine işarettir.
# Saniyen günahınızla islediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sekiz veçhe ile tabir olunur: a) Zevce veya akrabasından bir kadın , b) Sadık dost , c) Kendi ayarında muvafık arkadaş , d) Salih ve makbul evlat , e) Keder ve gam , f) Ferah ve sürür , g) Tevbe ve kötülüklerden dönüş…
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya bir miras talebinde bulunmaya delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gizli kalmış olan sırların meydana çıkacağına delâlettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 378 ( üçyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mazlum ol zalim olma! Üzülsen de üzen olma. Mahşerde hesap zordur, ezilsen de ezen olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here