Ana sayfa F Rüyada fasulye kavurması görmek

Rüyada fasulye kavurması görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye kavurması görmek

Rüyada fasulye kavurması görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye kavurması görmek zor ve faydası olmayan işe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mevsiminde görmüşseniz, hayra işarettir.
# Saniyen kötü bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise katı kalpli, eğlence düşkünü ve hayrı az olan kimseye işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için beş vakit namazı terk edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ihtiyarlık demlerinde rahat etmeye tabir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 327 ( üçyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar tuhaftır, fena bir şey yapmakta olduklarını hissedecek olurlarsa mutlaka en evvel vicdanlarını susturacak bir sebep bulurlar.H. Ziya Uşaklıgilİnsanlar kötülüğü, arzularının kuvvetli olmasında çok, vicdanlarının zayıf oluşundan dolayı yaparlar.Jhon Stuart Mill

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here