Rüyada fasulye kavurması görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye kavurması görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye kavurması görmek

# Rüyada fasulye kavurması görmek biriyle ortak olacağınıza veya evleneceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de eşinizin hastalanacağına ve tedavisi için para harcayacağınıza işarettir.
Rüyada fasulye kavurması görmek ne anlama gelir?
# Saniyen evliyse bir çocuğa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise kendisinin veya sevdiklerinden birinin ölümüne delâlet eder.
Rüyada fasulye kavurması görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Pîr Ali Efendi Ali Bin Nâsuhnin tabirinde kuvvetli, yiğit, şeci ve cesur bir adama delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeşilliği nisbetinde ferahlık ve sevinçtir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 463 ( dörtyüzaltmışüç )
Rüyada fasulye kavurması görmek Buruk AYYILDIZ tarafından 21.11.2017 – 12:04 tarihinde Yozgat / Sarıkaya şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İsa Aleyhisselamın beşikteki ilk sözü, İnnî Abdullah, yani, “Ben Allah’ın kuluyum”dur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here