Rüyada fasulye konservesi görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye konservesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye konservesi görmek

# Rüyada fasulye konservesi görmek hayata delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yedi veçhile tabir olunur. a) Menzile , b) Me va (yurt , mesken) , c) İlmin hazinesi , d) Müftah-ı umur , e) Çarşı , f) Kapıcı , g) Vezir..
Rüyada fasulye konservesi görmek ne anlama gelir?
# Saniyen arzu ettiğiniz şeyleri zahmetle elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise erkek için güzel bir kadın ile evlenmeye işarettir.
Rüyada fasulye konservesi görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbşîtî Ahmed Bin İsmâilnin tabirinde evlât ve ilme tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için oldukça tehlikeli ve riskli bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 373 ( üçyüzyetmişüç )
Rüyada fasulye konservesi görmek Oana ALABALIK tarafından 18.06.2017 – 16:35 tarihinde Kırıkkale / Keskin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hıristiyan bir kabile reisi olan Adiyy, Peygamber (s.a.v)’i merak etmişti.Medine’ye gelerek mescitte Allah Resulü (s.a.v) ile buluştu. Sonra birlikte çıktılar. Yolda Allah Resulü (s.a.v) yaşlı bir kadınla karşılaştı. Kadın pek çok soru sorarak Allah Resulü (s.a.v)’i bir hayli oyaladı. Allah Resulü (s.a.v) kadını büyük bir alakayla dinliyor, yardımcı olmaya çalışıyordu. Kabile reisi Adiyy de onları izliyordu.Adiyy pek çok saltanat görmüştü. Reislerin, kayserlerin, hükümdarların hayatlarını bilirdi. Onların karşısında insanların nasıl durduklarını görmüştü. Şimdiyse bir peygamberi izliyordu. Bir peygamber ve yaşlı bir kadını…Şöyle diyor:“Muhammed’in (s.a.v)bu halini görünce anladım ki, o bir hükümdardan başka bir şeydi. O bir peygamberdi.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here