Ana sayfa F Rüyada fasulye şekeri görmek

Rüyada fasulye şekeri görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye şekeri görmek

Rüyada fasulye şekeri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye şekeri görmek başarılı ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de methedileceğinize, bunun aksini görmek ise, azar işiteceğinize veya adınızın kötülükle yad edileceğine işarettir.
# Saniyen başarılı bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zalim birinin hizmetinde çalışacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; dört şekilde tabir olunur: a) Eldeki malın gitmesi , b) Hastalık , c) Cinnet , d) Üzüntü ve keder… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mutluluğa, bağırıp çağırarak kaçtığınızı görmek ise musibete işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 386 ( üçyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya bir gemidir. Bu gemiden her limanda (her gün) birileri iner, (ölür) birileri biner. (doğar)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here