Rüyada fasulye sırığı görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye sırığı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye sırığı görmek

# Rüyada fasulye sırığı görmek yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mala ve nimete delâlet eder.
Rüyada fasulye sırığı görmek ne anlama gelir?
# Saniyen geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza, ölüm döşeğinde olacağınıza, ama daha sonra sağlığınıza kavuşacağınıza delâlet eder.
Rüyada fasulye sırığı görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Molla Ali Efendinin tabirinde faydalı bir ortaklık ile tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şehadet makamına varamadan sıradan bir ölümle hayata veda edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 80 ( seksen )
Rüyada fasulye sırığı görmek Seyhun NALBANTOĞLU tarafından 08.06.2017 – 01:58 tarihinde Çorum / Alaca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Batı âlemi ya İslam dinine koşulsuz teslim olacak ya da bunalım ve intihar yoluyla kendini helak edecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here