Ana sayfa F Rüyada fasulye sırığı görmek

Rüyada fasulye sırığı görmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye sırığı görmek

Rüyada fasulye sırığı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye sırığı görmek yabancının malına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de istikbalinizin iyi olacağına işarettir.
# Saniyen hatipler, yargıçlar ve yöneticiler için hayra, halk için üzüntüye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hilekâr, sihirbaz, oynak, güvensiz bir kimseye de delâlet eder.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; size lanet ve beddua edeceklerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) Acem Meliki , b) Hasedci bir adam , c) Kuvvetli erkek , d) Kan dökücü gaddar , e) Savaş ve düşmanlık..
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 733 ( yediyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nasihat etmeyen ve nasihat edenleri sevmeyen kavimde hâyır yoktur.Hz. Ömer (r.a)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here