Rüyada fasulye soymak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye soymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye soymak

# Rüyada fasulye soymak günahlarının affına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de fetih, yardım, talih, kısmet ve uzun ömre işarettir. Bazı kere de zafer, kuvvet ve kazayı hacet ile tâbir olunur.
Rüyada fasulye soymak ne anlama gelir?
# Saniyen o kişinin dinen kuvvet bulacağına alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise endişelerinizin azalacağına işarettir.
Rüyada fasulye soymak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Avâne Nişâbûrînin tabirinde bir iş sebebiyle yardıma muhtaç olmağa tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlenmek istediğiniz kadına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 515 ( beşyüzonbeş )
Rüyada fasulye soymak Abdulbari DOĞANGÜZEL tarafından 02.09.2017 – 02:51 tarihinde Fransa / Saint-Étienne şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Burhâneddîn Tirmizî talebelerine şöyle nasihat ederdi: "Eğer Allah-ü Teâlâ’ya tâatta bulunamazsanız, hiç olmazsa oruç tutun. Karnınızı aç tutmaya ve acı çekmeğe önem verin. Çünkü oruç tutmaktan daha iyi bir tâat yoktur. Peygamber ve velilerin kalplerinden hikmet pınarları, açlık ve oruç bereketi ile fışkırmıştır. Allah-ü Teâlâ’ya ulaştıracak oruçtan daha iyi bir binek yoktur. Oruç ehlinin dualarına karşılık verilir ve kabul edilir. Orucun Allah-ü Teâlâ katında büyük değer ve önemi vardır. Oruç, hikmet hazinelerinin anahtarıdır. Bir kimse bütün kulluk vazifelerini yerine getirse, fakat midesini doldursa hiç bir yere ulaşamaz. Orucu gereğince tutsa, başka kulluk vazifelerinde kusur olsa bile, yine bir yere erişir. Oruca yavaş yavaş alışmak gerekir ki, sıhhate ziyan gelmesin, insanı işten alıkoymasın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here