Ana sayfa F Rüyada fasulye soymak

Rüyada fasulye soymak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye soymak

Rüyada fasulye soymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye soymak içindeki para miktarınca rızkınızın artacağına ve geçim konusunda rahatlık elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğunuzun bilge ve dindar biri olacağına işarettir.
# Saniyen üstünüze aldığınız sorumluluklar, sizi çok zor durumda bırakacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde fesat ve harama yöneleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kadınla evlenmek ve büyüklük elde etmek demektir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 307 ( üçyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Muhammed Hilmi Efendi, malın faydalı mı zararlı mı olduğu yolunda soru soran bir kimseye: "Mal yılana benzer. Hem zehiri hem de panzehiri vardır. Eğer insan fayda ve zararını bilirse o yılanın şerrinden kurtulur. Malın faydası; şahsına, çocuklarına, hanımına israf etmeden sarf etmek, geri kalanı da hac, cihad, din-i İslamı yayma, cami yaptırma ve fakirlere vermekle olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here