Rüyada fasulye sulamak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye sulamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fasulye sulamak

# Rüyada fasulye sulamak musibet göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dalında duran çiçekler ve dalından koparılan çiçekler olmak üzere iki şekilde tabir edilir.
Rüyada fasulye sulamak ne anlama gelir?
# Saniyen salih ve takvalı biriyseniz Allah tarafından bağışlanacağınıza ve hacetinizin gerçekleşeceğine, günahkar biriyseniz tövbenizin kabul edileceğine ve günahlarınızın bağışlanacağına, Müslüman değilseniz Müslüman olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bekâr erkek ve bakar kadına delâlet eder.
Rüyada fasulye sulamak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Ebû Tâhir Mahallî Muhammed Bin Hüseynnin tabirinde borçtan kurtulmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntülerden kurtulacağınıza ve karanlıktan aydınlığa çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 505 ( beşyüzbeş )
Rüyada fasulye sulamak Nurdan ŞADİ tarafından 05.11.2017 – 03:55 tarihinde Giresun / Dereli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

197 – Hakim İbnu Hizâm radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm buyurdu ki: Alıp-satanlar birbirlerinden ayrılmadıkça vazgeçmekte muhayyerdirler. Alıp-satanlar alış-verişi sıdk ve doğruluk üzere yapar kusuru beyan ederlerse alış-verişleri her ikisi hakkında da mübarek kılınır. Yalan söylerler kusurları gözlerlerse, belli bir kâr sağlasalar bile, alış-verişlerinin bereketini kaybederler."Bir rivayet şöyledir: "Alış-verişlerinin bereketi yok edilir: Yalan yemin malı rağbetli, kazancı bereketsiz kılar."Buhârî, Büyû 19, 22, 44, 46; Müslim, Büyû, 47, (532); Ebu Dâvud, Büyû 53, (3459); Tirmizî, Büyû 26, (1246); Nesâî, Büyû 3, (7, 244-245).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here