Rüyada fasulye tohumu toplamak

Rüyada fasulye tohumu toplamak

<?php echo

 #   Rüyada fasulye tohumu toplamak kapı kapı dolaşan ve haram mal kazanan hırsıza tâbir olunur. Saniyen pek çok farklı yorumla açıklanabilir.Bazende uzun bir zamandan beri iş hayatı içinde çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, bazı atılımlar gerçekleştirerek iş hayatını toparlamak istediğine, neredeyse bitmek üzere olan çalışma sonunda çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına ve herkes tarafından takip edilen firmanın yakın bir zaman içinde
 #   Rüyada fasulye tohumu toplamak bu rüya, o kişinin sözünden döneceğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.
 #   Rüyada fasulye tohumu toplamak önder bir şahsiyet olacağınıza, kariyerinizin yükseleceğine, saygınlık elde edeceğinize, rızkınızın artacağına, eğer çocuk yapma ümidiniz varsa çocuğunuz olacağına ve eğer üzgünseniz sevineceğinize işarettir. Rabian selamet, izzet, kuvvet ve şerefe delâlet eder.
 #   Ünlü Filozof Bahşî Halîfenin tabirinde rüyasında altın yüzük bulan hayırlı bir işe girer.
 #   Rüyada fasulye tohumu toplamak kişinin manevi dünyasındaki değişimlere de eğlenceli çok ince bir duvar ise amel eksikliğine sizi strese sokacaktır delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fasulye tohumu toplamak Ertuğrul MALÇOK tarafından 20.07.2017 – 13:30 tarihinde Muş / Muş şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami bir gün, talebeleri ile birlikte, gayet dar bir sokaktan geçiyorlardı. Hazret-i Bâyezîd, karşıdan bir köpeğin gelmekte olduğunu gördü ve geri çekilip köpeğe yol verdi. Talebelerinden birinin hatırına şöyle geldi: "İnsanoğlu hayvanlardan şereflidir. Hem bizim üstadımız, Sultân-ül-Ârifîndir. Hem de etrafındakiler onun, her biri çok kıymetli sadık talebeleridir. Bütün bunlara rağmen, üstadımız bu köpeğe yol vermesinin hikmeti acaba nedir?" Bunun üzerine Bâyezîd buyurdu ki: "Şu köpek, hâl lisanı ile bana dedi ki; "Sana Sultân-ül Ârifîn olmak hil'atini ve bana da köpeklik postunu giydirdiler. Bunun tersi de olabilirdi." Bunun üzerine ben ona yol verdim." Buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here