Ana sayfa F Rüyada fasulye tohumu toplamak

Rüyada fasulye tohumu toplamak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye tohumu toplamak

Rüyada fasulye tohumu toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye tohumu toplamak bir çiftçiye işinizin düşeceğine, ancak dileğinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Kuran okuyan alim bir evlada sahip olacağınıza işarettir.
# Saniyen ibadet ve itaate düşkün olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise savaşa işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için adınızı kötüye çıkaracak bir iş yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sert tutumlu, geçimi zor birine yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 374 ( üçyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir zamanlar valilik yapan birisinin çok güzel bir bahçesi vardı. Rengârenk çiçeklerle donatılmış, tam bir zevk ve sefa yeriydi. Bir gün vali, bu bahçeye geldi. Orada bahçıvanın hanımını gördü. Kadın çok güzeldi. Vali, bir bahane ile kadının kocası olan bahçıvanı, bir iş için dışarıya gönderdi. Kadına da dedi ki: Bahçenin kapılarını kapat. Hiçbir kapı açık kalmasın! Kadın, akıllı ve namuslu idi. Valinin kendisine kötü niyet taşıdığını anladı. Gidip bir ağacın arkasına saklandı ve biraz sonra gelip dedi ki: Kapıları kapattım. Yalnız bir tanesi kaldı. Onu kapatmaya gücüm yetmiyor. Ne kadar uğraşsam da kapatamıyorum. O, hangi kapıdır? Bu kapı, Allah-ü Teâlâ’nın bizi gözetlediği kapıdır. Vali, bu sözü duyunca, pişman olup tövbe etti. Kendisini ilme ve ibadete verdi. Allah-ü Teâlâ’nın sevgili kullarından biri oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here