Rüyada fasulye turşusu almak

Rüyada fasulye turşusu almak

<?php echo

 #   Rüyada fasulye turşusu almak insanlar arasında güzel, hoş sanatları ve çokça iyiliği olan bir kimseye delâlet eder. Saniyen genç ve bakar kimseler için çok büyük bir kısmetle karşılaşılacağına, çevreleri tarafından hep çok beğenilen ve istenilen kişiler olduklarına, güzellikleri, itibarları ve saygınlıkları ile de beğeni topladıklarına yorumlanır.Bazende katıksız, plansız, hesapsız ve çıkarsız olmaya işaret eder.
 #   Rüyada fasulye turşusu almak şu şekilde tabir olunur: a) İlim ve marifet , b) Amel , c) Güzel ve sağlam itikat , d) Nebiyy-i Zîşan Efendimizin sünnetine ittiba… Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı ve güzel olaylara yorumlanır.
 #   Rüyada fasulye turşusu almak hayır ve saadete delâlet eder. Rabian yukarıda özellikleri belirtilen bir dostunuz varsa, ondan ayrılacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Düşünür Ali Bin Bekkârnin tabirinde mevki sahibi olmaya işaret eden müjdeli bir rüyadır ve kişinin önemli bir konumda pek çok kimseye hükmedecek bir pozisyona geleceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına alamettir.
 #   Rüyada fasulye turşusu almak şerefli ve haysiyetli bir yaşam sürdürüldüğüne yeni arkadaşlıklar edinilecek keyifli ortamlara girecek olan rüya sahibinin hayatın tadını çıkarmaya başlayacağını rüyayı gören kişinin başında dönüp duran lanetlere kişinin utanacağı bir hayata sahip olmanın da işareti delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada fasulye turşusu almak Hande ÜÇLER tarafından 14.06.2017 – 14:24 tarihinde Adıyaman / Çelikhan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

980 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kim Allah’a iman ederek ve va'dini tasdik ederek, Allah yolunda kullanmak üzere bir at tutarsa bu atın yediği, teri, gübresi, bevli kıyamet günü terâzisine girecektir, yani sahibine sevap olacaktır."Buharî, Cihâd 46; Nesâî, Hayl 11.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here