Ana sayfa F Rüyada fasulye turşusu almak

Rüyada fasulye turşusu almak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada fasulye turşusu almak

Rüyada fasulye turşusu almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fasulye turşusu almak  anlaşmazlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gam ve kederden halâs olmağa yorumlanır.
# Saniyen bir dostunuz tarafından terk edileceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için Müslümanlığınızda sabit kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biriyle dost olup kaynaşacağınıza ve bu dostluğun hayırlara vesile olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 255 ( ikiyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4541 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Gecede bir saat vardır ki, müslüman bir kimsenin Allah'tan, dünya veya ahirete müteallik bir hayır talebi, o saate rastlarsa, Allah dilediğini ona mutlaka verir. Bu saat her gecede vardır."Müslim, Müsafirin 166, (757).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here