Rüyada fatiha dua okumak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha dua okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fatiha dua okumak

# Rüyada fatiha dua okumak tövbe edeceğinize ve dini inancınızın sağlamlaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de edepli, ahlaklı ve halk tarafından beğenilen biri olduğunuza işarettir.
Rüyada fatiha dua okumak ne anlama gelir?
# Saniyen iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise Kabeye gitmeye de işarettir.
Rüyada fatiha dua okumak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Ali El-Bağdâdînin tabirinde hayırlı ve uğurlu kadına delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir süre canınız sıkılacak, bu sıkıntıların sonunda mutluluğa ve huzura ereceksiniz ve rahata kavuşacaksınız demektir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 645 ( altıyüzkırkbeş )
Rüyada fatiha dua okumak Ozaner BAHTIYAR tarafından 24.04.2017 – 13:22 tarihinde Yalova / Termal şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayat, iman ve cihad’dır.Hz. Hüseyin r.a.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here