Rüyada fatiha duasını okumak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha duasını okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fatiha duasını okumak

# Rüyada fatiha duasını okumak o kimsenin sapıklığa düşeceğine ve İslam akidesine sahip olmayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yemek, zengin olmak ve uzun yaşamak demektir.
Rüyada fatiha duasını okumak ne anlama gelir?
# Saniyen  boş şeyler söyleyeceğinize veya yalan konuşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zalim bir yöneticinin ortaya çıkacağına işarettir.
Rüyada fatiha duasını okumak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülvehhâb Bin Atâ El-Haffâf El-Iclînin tabirinde helal yollardan, çok para kazanacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmandan ağır bir söz işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 543 ( beşyüzkırküç )
Rüyada fatiha duasını okumak Aya POTA tarafından 25.07.2017 – 09:37 tarihinde Ankara / Elmadağ şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cennete giden yol Allah’ın emirlerine sımsıkı yapışmaktır. Yolun başlangıcı ise namazdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here