Ana sayfa F Rüyada fatiha duasını okumak

Rüyada fatiha duasını okumak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha duasını okumak

Rüyada fatiha duasını okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fatiha duasını okumak ölümünüzün erken olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de maddi gelir elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen bekâr ve hasnâ bir kızla evlenmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işiniz konusunda hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için sayesinde gelir elde ettiğiniz varlıklı kimsenin vefat edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dikkatsizlik ve sorumsuzluğunuz yüzünden gözden düşeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 604 ( altıyüzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok.Ne elbiseler gördüm, içinde insan yok.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here