Rüyada Fatiha öğretmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada Fatiha öğretmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Fatiha öğretmek

# Rüyada Fatiha öğretmek yukarıda belirtilen vasıftaki bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı olacağını sandığınız bir işe başlayacağınıza, ancak o işin kötüye gideceğine işarettir.
Rüyada Fatiha öğretmek ne anlama gelir?
# Saniyen takdire şayan bir faaliyetten dolayı ödül veya övgü alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun sakat olacağına işarettir.
Rüyada Fatiha öğretmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Nûh Bin Mustafanin tabirinde ucuzluk ve bolluk ile tâbir edilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bolluk ve berekete delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 226 ( ikiyüzyirmialtı )
Rüyada Fatiha öğretmek Muştak ÖZTAŞ tarafından 23.02.2017 – 17:08 tarihinde Afyonkarahisar / Çay şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6666 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Koyun ve keçi cennet hayvanlarındandır."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here