Ana sayfa F Rüyada Fatiha öğretmek

Rüyada Fatiha öğretmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada Fatiha öğretmek

Rüyada Fatiha öğretmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada Fatiha öğretmek nifak ehli biriyle arkadaş olacağınıza ve gördüğünüz taş miktarınca ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de muhtemelen durumunuzun tümüyle değişeceğine delalet eder.
# Saniyen şu vech üzere de tabir olunur: a) İhsan , b) Cömertlik , d) Hak rahmetine mazhariyet , e) Dünya ve ahiret rızkı , f) Meleklerin o kişi için istiğfar etmesi… Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin erkek bir çocuk dünyaya getireceğine işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda biri tarafından soğuk bir şekilde karşılanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  alçalışa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 239 ( ikiyüzotuzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ehl-i sünnet ve’l-cemaat çizgisinden ayrılmak cennete götüren yolu terk edip, cehenneme yönelmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here