Rüyada fatiha okunmasını istemek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha okunmasını istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fatiha okunmasını istemek

# Rüyada fatiha okunmasını istemek  ağır bir söz işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır.
Rüyada fatiha okunmasını istemek ne anlama gelir?
# Saniyen yüksek bir memuriyete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise rızık ve helal mala delâlet eder.
Rüyada fatiha okunmasını istemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Seyyid Ali Bin İbrâhimnin tabirinde hamile kalacağınıza ve bir çocuk dünyaya getireceğinize, aynı rüyada erkeklik organıyla cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek, çirkin bir iş yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 218 ( ikiyüzonsekiz )
Rüyada fatiha okunmasını istemek Özön ÇOLAKEROL tarafından 01.10.2017 – 21:07 tarihinde Avusturya / Innsbruck şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4570 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle dua buyurdular: "Allah’ım! Mekke'ye verdiğin bereketi iki katıyla Medine'ye de ver!"Buhari, Büyü' 53, Kefaret 5, İ'tisam 16; Müslim, Hacc 465, (1368); Muvatta, Câmi' 1, (2, 884, 885).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here