Ana sayfa F Rüyada fatiha okunmasını istemek

Rüyada fatiha okunmasını istemek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha okunmasını istemek

Rüyada fatiha okunmasını istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fatiha okunmasını istemek zekanızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir namertlik sonucu düşmanlara yenik düşeceğinize işarettir.
# Saniyen insanların beğenisini kazanmak için nifak yoluyla kendinizi dindar göstermeye çalışacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir ümitsizlik yaşayacağınıza veya kötü bir sonla karşılaşacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda hırsızı yakalayıp kontrolünüz altına alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için başarısızlık ve zarara işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 194 ( yüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kişiye dinden bir mesele öğretmek, yüz nafile hacdan daha faziletlidir.p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here