Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

# Rüyada fatiha suresini ezbere okumak muteber bir şahsiyet olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yücelik ve ulvî mertebeye, kıymetli kişiler arasında tutulmaya delâlet eder.
Rüyada fatiha suresini ezbere okumak ne anlama gelir?
# Saniyen sonradan çıkacak bir şerre alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir topluluğa önderlik yapacağınıza işarettir.
Rüyada fatiha suresini ezbere okumak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Ömer Rûşenînin tabirinde âşıkların dünyada rahatı yoktur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kimsenin fazla olan malından istifade etmeye işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 549 ( beşyüzkırkdokuz )
Rüyada fatiha suresini ezbere okumak Şehabettin BAHÇECİ tarafından 06.04.2017 – 17:26 tarihinde Muş / Varto şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7245 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: "Sinek başı kadar bile olsa, gözünden Allah korkusuyla yaş çıkan ve bu yaşı yanak yumrusuna değecek kadar akan hiçbir mü'min kul yoktur ki, Allah onu ebedi ateşe haram etmesin!"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here