Ana sayfa F Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

Rüyada fatiha suresini ezbere okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fatiha suresini ezbere okumak önder ve saygın bir kimseden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de refah ve saadete delâlet eder. Bazı kere de, günaha ve borca alâmettir.
# Saniyen dört veçhe ile tabir olunur: a) İşin neticesi , b) Adalet , c) Velayet , d) Ezan. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan bir haber işiteceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için kariyer yapmak isteyen kişilerin özel hayatlarındaki bazı gelişmelerden dolayı istedikleri gibi hareket edemeyeceklerini bu durumun üzerlerinde hem baskı hem de gerginliğe neden olacağını da bildirir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlenmek ya da dostluk kurmak anlamına şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 102 ( yüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Konya’da yetişen evliyalardan Cemal Ali Dede Hazretlerine biri sordu.Hocam, dedi. Haksız yere bizi üzenler oluyor.Ne yapalım?Buyurdu ki; eden, kendine eder kardeşim.“Yanına kâr kalmaz.”Adam sordu; yani cezasını görür mü?Elbette. Yanına kâr kalmaz, ya kendinden çıkar, ya çocuğundan.Ama hocam, o kimseler saltanat sürüyorlar.Buyurdu ki; bugün öyle ama yarın ne olacağı belli olmaz. Allah’ü Teâlâ zalimlere mühlet verir ama ihmal etmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here