Ana sayfa F Rüyada fatiha suresini yarım okumak

Rüyada fatiha suresini yarım okumak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha suresini yarım okumak

Rüyada fatiha suresini yarım okumak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fatiha suresini yarım okumak bir eski dosttan haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi ve takvalı biri olduğunuza işarettir.
# Saniyen saygınlık elde edeceğinize ve helal bir mirasa konacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için büyük bir zatın çocuğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 84 ( seksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4386 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Her ümmetin bir emini vardır. Bizim eminimiz, ey ümmet, Ebu Ubeyde İbnu'l-Cerrah radıyallahu anh'tır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here