Ana sayfa F Rüyada fatiha suresinin anlamını görmek

Rüyada fatiha suresinin anlamını görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada fatiha suresinin anlamını görmek

Rüyada fatiha suresinin anlamını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada fatiha suresinin anlamını görmek düşmanlığa tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de hacca gitmek isteyeceğinize işarettir.
# Saniyen iş hayatında haksiz kazanç elde etmeğe ve haram mal edinmeğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise daha fazla hayra işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde aradığınız şeye ulaşacağınıza ve istediğiniz şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cehennem ateşinden güvende olacağınıza ve dünyevi işlerinizin kolaylaşacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 617 ( altıyüzonyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hazreti Lokman oğluna buyurdu ki:"Oğlum, dünya derin bir deryâdır. Çok kimse burada boğulmuştur. Bu deryada boğulmaktan kurtulmak için senin gemin imân, dümenin takvâ, yelkenin Allah'a tevekkül olsun ki batmadan kurtulasın."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here