Ana sayfa G Rüyada gece çamaşır asmak

Rüyada gece çamaşır asmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada gece çamaşır asmak

Rüyada gece çamaşır asmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gece çamaşır asmak üzüntü ve kedere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanın size üstün geleceğine işarettir.
# Saniyen rızka giyeceğe ve temizliğe yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bu vasıftaki birine galip geleceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz anlamına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir mevkie yükseleceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 145 ( yüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7292 – Ebu Sa'îd radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Cehennemde kâfirin vücudu büyür. Öyle ki bir azı dişi Uhud dağından büyük olur. Vücudunun dişinden büyüklüğü, sizden birinin vücudunun dişinden büyüklüğü gibidir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here