Ana sayfa G Rüyada gece sahilde yürümek

Rüyada gece sahilde yürümek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada gece sahilde yürümek

Rüyada gece sahilde yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gece sahilde yürümek onların amelleri, fırtınalı bir günde rüzgarın şiddetle savurduğu küle benzer işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetçinizin öleceğine işarettir.
# Saniyen bir şey hakkında emin olmak, gönül rahatlığına ulaşmak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise makam ve büyüklük elde edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için bir kadından menfaat elde edeceğinize veya çıkacağınız bir yolculukta kazanç sağlayacağınıza delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için takvalı ve dindar bir bayanla evleneceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 718 ( yediyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Bir defa ibadetin sana yeteceğini mi sanıyorsun? Dağın eteğinde bir kere doyurduğun at ile koca dağı aşabileceğini mi zannediyorsun?”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here