Rüyada gece sahilde yürümek

Rüyada gece sahilde yürümek

<?php echo

 #   Rüyada gece sahilde yürümek inancınızın bozuk olduğuna ve sıkıntı yaşayacağınıza delâlettir. Saniyen erkekler için, güzel bir iş habercisi olarak kabul edilir.Bazende moral bozukluğuna, can sıkıntısına ve mutsuzluğa neden olacak bazı haberlerin alınacağına ya da böyle olayların yaşanacağına işaret eder.
 #   Rüyada gece sahilde yürümek sevinçli habere, sönük halde görmek, evinize çökecek karanlığa delâlet eder. Bazı kere de tevfîk-i ilâhiye, ibadet ve tâate, dünya saatine ve âhiret selametine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de toplum nezdinde tanınan ve sevilen birisi olan bu kimse, yapacağı işlerin neticesinde belki de yanlış anlaşılmalara da maruz kalarak, itibar kaybedecektir.
 #   Rüyada gece sahilde yürümek uzak gördüğü saadete vâsıl olacağının alâmetidir. Rabian şu veçhe ile tabir olunur: a) Cami , b) Zikir meclisi , c) Çarşı , d) Hac ibadeti , e) Allah yolunda cihad , f) İlim ve salih amel.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Mîrim Çelebi Mahmûd Bin Muhammednin tabirinde fakat bu tabirde de aşkın nasıl görüldüğü önemlidir.
 #   Rüyada gece sahilde yürümek çalışma koşullarında iyileşme olmasına aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına ve güçlükle elde ettiği servetini daha da büyüteceğini düşmanlarına galip gelerek onlardan kurtulur yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine ve elinde ve avucunda bulunan şeylerin bir kısmını kaybedeceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gece sahilde yürümek Diba BEREKATOĞLU tarafından 12.11.2017 – 23:23 tarihinde Karaman / Sarıveliler şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1771 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaza başlarken tekbir getirir, sonra bazan şunu okurdu: "İnne salâtî ve nüsükî ve mahyâye ve memâtî lillâhi Rabbi'l-âlemîn. Lâ şerîke lehu ve bi-zâlike ümirtü ve ene evvelü'l-müslimîn. Allahümmehdinî li-ahseni'l a'mâli ve ahseni'l-ahlâki. Lâ yehdî li-ahseniha illâ ente. Ve kınî seyyie'l-a'mâl ve seyyie'l-ahlâk. Lâ yakî seyyiehâ illâ ente. (Namazım, ibadetim hayatım ve ölümüm âlemlerin Şeriksiz Rabbi Allah içindir. Ben bununla emrolundum. Ben bu emre teslim olanların ilkiyim. Ey Allah'ım, beni amellerin ve ahlâkın en iyisine sevket. Bunların en iyisine senden başka sevkeden yoktur. Beni kötü amellerden ve kötü ahlâktan koru, bunların kötülerinden ancak sen korursun."Nesâî, İftitâh 16, (2,129).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here