Rüyada gelin almak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada gelin almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gelin almak

# Rüyada gelin almak eşinizi veya çocuklarınızı evden kovacağınıza ya da onlara bir zarar geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilme, güzel amele ve faydalı şeylere delâlet eder.
Rüyada gelin almak ne anlama gelir?
# Saniyen kimse çeşitli sıkıntıların ardından refaha kavuşacak anlamındadır. Bazı rüya tabirlerinde ise rızka ve sultanlara yaklaşmaya delâlet eder.
Rüyada gelin almak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Âmir Bin Muhammed El-Ensârînin tabirinde bir dairenin idaresine bakan veya okulun başı bulunan hocaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüyada giydiğiniz bu elbisenin aslında bir cennet giysisi olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 708 ( yediyüzsekiz )
Rüyada gelin almak Borakan YAMAN tarafından 10.07.2017 – 00:03 tarihinde Konya / Ahırlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Vaktiyle adamın biri Ebu Bekir Şiblî (k.s)’a:Bu yolda ilk önce kim sana kılavuz oldu, diye sordu. Şiblî şu cevabı verdi:Bir gün su kıyısında bir köpek gördüm. Öyle susuzdu ki bir zerrecik takati kalmamıştı. Suda gördüğü kendi aksini başka bir köpek sandığından korkuyor, su içemiyor, su kıyısından kaçıyordu. Nihayet susuzluktan perişan hale geldi. Dayanamadı, birdenbire kendini suya attı. Böylece korktuğu diğer köpek kayboldu, gözünün önünden gitti. Yani düşmanı yine kendisiydi, o an ortadan kalkıverdi. Bu hakikat bana böyle apaçık görününce iyice anladım ki nefsim bana perde. Bunun üzerine kendimde fani oldum, nefsin arzularını terk ettim ve işim yoluna girdi. İşte bu yolda bana ilk önce bir köpek böyle kılavuzluk etti.”Ey oğul! Sen de kendi gözünün önünden kalk! Sana perde olan sensin. Sen de bir kıl kadar varlık kalsa ayağına ağır bir zincir vurmuş demektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here