Ana sayfa G Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacak anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mal elde edeceğinize ve insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir.
# Saniyen  azabın şiddetine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya hiç çalışmadan para kazanmak istediğinize ve bunun mümkün olmayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanınızın verdiği zararlardan bıkıp usanacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 749 ( yediyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6624 – Enes İbnu Malik radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Meşru bir işten helal rızık kazanan kimse o işe devam etsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here