Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek

# Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek o yörede şiddetli bir savaş çıkacağına veya bir salgın hastalığının yayılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayatı güzel, malı çok olur.
Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek ne anlama gelir?
# Saniyen rüya sahibinin zevcesinin hamile olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zevcenin ahlâkının bozulmasına işarettir.
Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Fahrüzzamân El-Beyhekî MesÛd Bin Alî Bin Ahmednin tabirinde hayat, geçim, sanat ve rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karınızın iyi biri olmadığına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 120 ( yüzyirmi )
Rüyada genç ve yakışıklı erkek görmek İlaldı BOLATKALE tarafından 19.04.2017 – 07:30 tarihinde Aydın / İncirliova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hangi işe girersen önce sonunu düşün. Sonu düşünülmeyen işler insana zarar getirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here