Ana sayfa G Rüyada gergedana binmek

Rüyada gergedana binmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada gergedana binmek

Rüyada gergedana binmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gergedana binmek bedensel ve ruhsal sıkıntılara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal çokluğuna işarettir.
# Saniyen dünya malına ehemmiyet göstermeyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların kıtlıktan kurtulacaklarına işarettir.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için insanlar arasında sevileceğinize, makbul biri olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir daha çocuk sahibi olmayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 621 ( altıyüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3459 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ı şu âyetleri okurken işittim. (Meâlen): Hiç şüphesiz Allah size emânetleri ehline teslim etmenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emreder. Allah size ne güzel öğüt veriyor. Şüphesiz Allah işitir ve görür" (Nisa 58). Bu sırada Resülullah aleyhissalâtu vesselam'ın baş parmağını kulağına, onu takib eden şahâdet parmağını da gözünün üzerine koyduğunu gördüm.''Ebu Dâvud, Sünnet 19, (4728).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here