Rüyada gergedana binmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada gergedana binmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gergedana binmek

# Rüyada gergedana binmek hayırsız bir kimse ile arkadaş olmaya delâlet sayılır. Bazı rüya yorumcularına göre de halkın, avam ve alçaklarına işarettir.
Rüyada gergedana binmek ne anlama gelir?
# Saniyen ölümün yakın olduğuna alâmettir. Bazı rüya tabirlerinde ise parmakla gösterilecek güvenilir biri olacağınıza ve insanlardan emanet kabul edeceğinize işarettir.
Rüyada gergedana binmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Şems-İ Tebrîzînin tabirinde eğer kötü bir şey bulunuyorsa korkutucuya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimsenin uhrevi durumunun kötü olduğuna işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 727 ( yediyüzyirmiyedi )
Rüyada gergedana binmek Suyurgan TEKİNSOY tarafından 12.02.2017 – 04:27 tarihinde Manisa / Ahmetli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4554 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Mekke'ye hitaben şöyle buyurdular:"Sen ne hoş beldesin. Seni ne kadar seviyorum! Eğer kavmim beni buradan çıkmaya mecbur etmeseydi, senden başka bir yerde ikâmet etmezdim."Tirmizi, Menakıb (3922).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here