Ana sayfa G Rüyada göbeğin yarılması

Rüyada göbeğin yarılması

8
0
PAYLAŞ

Rüyada göbeğin yarılması

Rüyada göbeğin yarılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göbeğin yarılması dindar ve iffetli biri olduğunuza ve akıbetinizin iyi olacağına delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de beş vakit namazı terk edeceğinize işarettir.
# Saniyen haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evlât ve zevcesine güzel muamele etmeye işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya bir daha çocuk sahibi olmayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 751 ( yediyüzellibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlmiyle amel etmeyen âlim, itaatte bulunmayan bilgisizden beterdir. Hiç olmazsa ilmi olmayan; "Bilseydim böyle bir iş yapmazdım." der.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here