Rüyada göbeğin yarılması

Rüyada göbeğin yarılması

<?php echo

 #   Rüyada göbeğin yarılması bir başkasının sırrıyla kendinizi gizli tutacağınıza işarettir. Saniyen onu boşamaya işarettir.Bazende rüya sahibi, işlemediği bir suç ya da söylemediği bir söz nedeni ile günah keçisi seçilecek ve gözden düşecek bu yüzden üzüntülü günler yaşayacak demektir.
 #   Rüyada göbeğin yarılması şehadet mertebesi ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir.
 #   Rüyada göbeğin yarılması rüya sahibinin istediği makama yükseleceği anlamındadır. Rabian o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.
 #   Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Kurtubî Muhammed Bin Ahmed Bin Muhammed Bin Yahyânin tabirinde rüya sahibinin etrafında dost gibi görünen düşmanlarının olduğuna ve bu kişilerin rüya sahibinin arkasından kuyusunu kazdıklarına, yaptıkları işleri baltaladıklarına ve hakkında yalan yanlış şeyler söyleyerek dedikodusunu yaptıklarına delalet eder.
 #   Rüyada göbeğin yarılması iş hayatında başarı şansı eşit olan iş ve girişecek oldukları şeylere ve İslam hayatı ile fani hayatını dengeli bir şekilde yürüteceğine yaptığı iş ve uzun yıllardan beri sahip olduğu hayalleri için kendisini pek yeterli görmediğine zorluklara göğüs germesi ve mücadeleyi elden bırakmaması durumunda işinde en üst makamlara gelecek kadar başarılı olacağına iş hayatında yaşadığı sıkıntılı dönemden sonra yapacağı bir atılımdan beklemediği bir sıkıntı ile karşılaşacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada göbeğin yarılması Tanak DÜNDAR tarafından 27.11.2017 – 08:05 tarihinde Kayseri / Akkışla şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı seven kimsenin kalbi, manen çok hasta demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here