Rüyada gökten dolu yağması

Rüyada gökten dolu yağması

<?php echo

 #   Rüyada gökten dolu yağması malınızın tamamının zekâtını vereceğinize bunun aksini görmek ise zekâtınızı hakkıyla vermeyeceğinize tabir olunur. Saniyen ihsan ve şerefe delâlet eder.Bazende rüya sahibinin hayatının farklı bir hal alacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine alamet eder.
 #   Rüyada gökten dolu yağması müjdeli ve hayırlı habere veya gurbette olan bir kimsenin dönmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hiç de dengi olmaya kişilerle komşuluk etmek zorunda kalacağına, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına veya böyle kişilerle iş ortaklığı yapmak durumunda kalacağına tabir edilir.
 #   Rüyada gökten dolu yağması şeref, izzet ve kuvvete işarettir. Rabian bir insana aşık olacaksınız, ancak bu ilişki size mutluluk getirmeyecek demektir.
 #   Ünlü Düşünür İzzeddîn Makdisî Abdüsselâm Bin Dâvûdnin tabirinde eski yaşantıdan vazgeçmek, yeni bir hayata başlangıç yapmak demektir ve kişi için hayırlı olan yolun seçileceği, iyi insanlarla karşılaşılacağı ve yüz güldüren, huzur veren olaylar sayesinde mutlu olunacağı anlamına gelir.
 #   Rüyada gökten dolu yağması ev halkının kişiye söylemekten çekindiği bazı durumların var olduğunu hayırlı kimselerle tanışmaya ve uğurlu gelecek yeni işlere girmeye rüyayı gören kişinin geleceği noktayı ve makamı bir türlü hazmedemeyeceğine önündeki engeller kalkacak delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gökten dolu yağması Çanga KANNECİ tarafından 21.10.2017 – 14:48 tarihinde Hollanda / Maastricht şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’tan korkusu olmayanı,p;Allah her şeyle korkutur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here