Rüyada gökten dolu yağması

Rüyada gökten dolu yağması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gökten dolu yağması

# Rüyada gökten dolu yağması zorlu bir yolculuğa çıkacağınıza ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çetin bir işin dostlar yardımı ile halledileceğine alâmettir.
Rüyada gökten dolu yağması ne anlama gelir?
# Saniyen yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise din ve DOĞRU yol demektir.
Rüyada gökten dolu yağması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Bursalı Esîrî Mehmed Efendinin tabirinde iyi bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntısı varsa ondan halâs olur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 658 ( altıyüzellisekiz )
Rüyada gökten dolu yağması Çağıl TANRİVERDİ tarafından 25.09.2017 – 19:24 tarihinde Balıkesir / Bandırma şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Suriye'ye gelen Hz. Ömer, burada veba salgını olduğunu öğrenince geri dönmek istedi. Geri dönme kararı aldığı için Hz. Ebu Ubeyde Hz. Ömer'e itiraz etti ve: "Allah'ın takdirinden mi kaçıyorsun?" diye sordu. Bu soruya Hz. Ömer'in cevabı şu oldu: "Keşke bunu senden başka biri söyleseydi. Evet, ben Allah'ın bir takdirinden diğertakdirine kaçıyorum."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here