Ana sayfa G Rüyada gökten dolu yağması

Rüyada gökten dolu yağması

13
0
PAYLAŞ

Rüyada gökten dolu yağması

Rüyada gökten dolu yağması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gökten dolu yağması her an bir tehlikeyle karşılaşabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zahmetsizce elde edilen helal mala ve nimete işarettir.
# Saniyen kadrin ve itibarın daha ziyade artacağına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise gelir elde edeceğinize ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya o kadının güzel yüzlü bir çocuk dünyaya getireceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birinin ekmeğine mani olacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 649 ( altıyüzkırkdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğru söyleyip zincire vurulmak, yalan söyleyerek zincirden kurtulmaktan evladır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here