Ana sayfa G Rüyada gökyüzü izlemek

Rüyada gökyüzü izlemek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada gökyüzü izlemek

Rüyada gökyüzü izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gökyüzü izlemek din bakımından hayra delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.
# Saniyen düşmanınızla bilimsel konularda münakaşa içinde olacağınıza ve bu münakaşalardan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hem kendinizin hem de başkalarının sizin ilminizden hayır göreceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde  bölgede yaşayan bir alimin vefat edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bu rüyayı nerede görmüşseniz evinizde veya başka bir yerde, orada musibet olacağına ve büyük-küçük herkesin orayı ziyaret edeceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 626 ( altıyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak’tan korkup, ateşe girmeden piştim.Ahmed Yesevi k.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here