Rüyada gökyüzü izlemek

Rüyada gökyüzü izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gökyüzü izlemek

# Rüyada gökyüzü izlemek haram mal yüzünden sıkıntı, hastalık, savaş veya düşmanlıkla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa işarettir.
Rüyada gökyüzü izlemek ne anlama gelir?
# Saniyen izzet ve şerefin son noktasına delâlet eder ve o kişi şeref sahibi olur. Bazı rüya tabirlerinde ise dinde sıdka ve hayırlı amellere delâlet eder.
Rüyada gökyüzü izlemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Münzir Bin SaÎdnin tabirinde ikiz çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntı ve zarar demektir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 753 ( yediyüzelliüç )
Rüyada gökyüzü izlemek Yarkin KUMRAL tarafından 11.04.2017 – 20:43 tarihinde Manisa / Gölmarmara şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

198 – Hz. Câbir radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Satışında, satın alışında, borcunu ödeyişinde cömert ve kolaylaştırıcı davranan kimseye Allah rahmetini bol kılsın."Buhârî, Büyû 16; Tirmizî Büyû 75, (1320).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here