Rüyada gökyüzü izlemek

Rüyada gökyüzü izlemek

<?php echo

 #   Rüyada gökyüzü izlemek bir çocuğunuzun veya kardeşinizin olacağına, bayansanız, evleneceğinize işarettir. Saniyen fakirlik ve hayal kırıklığı demektir.Bazende hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam süreceği ile açıklanır.
 #   Rüyada gökyüzü izlemek yine mal ve servete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bidatlara, doğru bilinen bazı hareketlerin aslıda yanlış olmasına bazen de gıybete delalet etmektedir.
 #   Rüyada gökyüzü izlemek bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder. Rabian üzüntü ve acı yaşanacağına delâlettir.
 #   Ünlü Filozof Abdülkâdir Bin Abdullah Er-Rühâvînin tabirinde rüya sahibinin kendi yağında kavrulup giden, kıt kanat geçinen fakat yine de haline şükretmesini bilen, komşusu açken yatmayan ve onunla kalan bir lokma ekmeğini dahi bölüşen, aldığı üç kuruş maaş ile sadaka veren ve hayır işi yapmaya çalışan, helal süt emmiş bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.
 #   Rüyada gökyüzü izlemek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına sorunların bitmesi içinde sakladığı kötü duygulara ve insanlar için beslediği iyi duygulara da özellikle aşırı monoton bir hayat içinde olmalarından dolayı bir süre sonra aralarında konuşacak bir şey bulamaz hale geleceklerini ve kendilerini ifade etmekte güçlük çekeceklerini de delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gökyüzü izlemek Muhacir BOLAT tarafından 09.05.2017 – 01:08 tarihinde Erzincan / Otlukbeli şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanoğlunun başına gelen en büyük felaketler, en çok sahip olmayı arzuladığı servetten ve şöhretten gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here