Ana sayfa G Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek yalan haber işitmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de günahlardan tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
# Saniyen üç şekilde tabir olunur: a) Nimet , b) Hayır , c) Bereket ve arzuya kavuşmaktır. Bazı rüya tabirlerinde ise hırsızlığa yahut insan veya hayvandan hırsızlığı kasteden kimsenin hallerini gözetlemeye delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya endişe, dert ve sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için faydası herkese dokunan doktora işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 838 ( sekizyüzotuzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Her an kusur ve günahları çoğalan, kabahatleri yenilenen bir kul, nasıl olur da üzülmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here