Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

<?php echo

 #   Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek huzur bahşeden bir kadınla evleneceğinize işarettir. Saniyen koklamak, ona malik olmak, hayır ve berekete delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, yaptığı iyilikleri, insanlar arasında sevilen ve sayılan bir kişi olmasını, cömertliğini ve namuslu oluşunu çekemeyen bir kişinin, rüya sahibinin arkasından atıp tutacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.
 #   Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek ticarette başarı kazanacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de geçmişten gelen veya uzun süredir haber alınamayan bir kişiye işarettir.
 #   Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek evlat ve ömüre de işarettir. Rabian ferah ve sevinç içinde olur.
 #   Ünlü Düşünür Takıyyüddîn İbn-İ Bint-İl-Eaz Abdürrahmân Bin Abdülvehhâbnin tabirinde yaptığı işten memnun olmayan, aşırı şekilde çalışan ve hem bedensel, hem de ruhen fazlasıyla yorulan rüya sahibinin yeni bir iş aramaya başlayacağını ya da karşısına çıkacak bir iş fırsatını değerlendirerek çalışma şartlarını iyileştireceğini işaret eder.
 #   Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek bu fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine ve rahat edeceği bir döneme gireceğine düşündüren şansının ve kısmetinin de hep açık olacağı şeklinde devlet kademesinde delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek Yenigül KAVMAZ tarafından 22.10.2017 – 15:58 tarihinde Çanakkale / Çan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3634 – Yine Ebu Dâvud'un bir diğer rivâyeti şöyledir: "Hz. Ali radıyallahu anh dedi ki: "Ben mezisi akan bir kimseydim, yıkanmaya başladım. Sonunda sırtım çatlayacak hale geldim. Durumu Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'a zikrettim veya ona zikredildi. Bunun üzerine Aleyhissalâtu vesselâm:Öyle yapma, her seferinde yıkanma! Meziyi gördün mü, zekerini yıka, sonra da namaz abdestiyle abdest al. Ancak meni atacak olursan o zaman yıkan!" buyurdular."Ebu Dâvud, Tahâret 93, (203).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here