Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek

# Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek yolunun kesileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de lehinize tanıklık edecek bir şahidin tanıklıktan vazgeçeceğine işarettir.
Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek ne anlama gelir?
# Saniyen güçlüğe ve işsizliğe işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ziynetinizin çokluğuna işarettir.
Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İbn-İ Ammârnin tabirinde çok düşünmeye ve sükunete delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanın kendisiyle güzelleştiği veya sevdiği şeye delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 400 ( dörtyüz )
Rüyada gökyüzünde 3 yıldız görmek Mihrap PEKTAŞ tarafından 16.01.2017 – 22:20 tarihinde Sakarya / Adapazarı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer bir müminin kalbini kırarsan Hakk’a eylediğin secde değildir.Yunus Emre (k.s)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here