Ana sayfa G Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek kendinizin olgunlaşmamış bir yönünü veya halen olgunlaşmakta olan veya gelişmekte olan yeni bir yönünüzü temsil edebilir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanların dinlerini öğrenmek için müracaat ettikleri alime işarettir.
# Saniyen oğlunuzla aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bölge halkının günahlarına işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda nüfuzunuzda veya süsünüzde eksiklik olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölümünüzün erken olacağına, ama saadet ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, tek satır ayeti içinde yüzlerce hakikati ifade eder. Ama kul, o tek satırın ifade ettiği yüzlerce mânâyı aynı kısalıkta kendi tek satırı içinde ifade edemez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here