Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

# Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek herkesten üstün duruma geçmenin haberidir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir işle meşgulseniz görevden alınacağınıza, çiftçiyseniz sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek ne anlama gelir?
# Saniyen ömrünüzün uzun olacağına ve ipin uzunluk veya kısalığına göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise uzun bir yolculuğa ve bilmediği memleketleri görmeye alâmettir.
Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Şebîb Bin Osman Rahbînin tabirinde iyi bir arkadaşınızdan boşuna kuşku duyacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöyle de tabir olunur: a) Şiddetli düşman , b) Zayıf asker , c) Hasta için ilaç , d) Temiz ve güzel rızık…
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 96 ( doksanaltı )
Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek Ergen AKILLI tarafından 08.03.2017 – 04:36 tarihinde Nevşehir / Nevşehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.Tirmizî, İlm, 14.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here