Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek

<?php echo

 #   Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek aile içinde yaşanacak ani bir olumsuzluğun kişinin olaya el koymasıyla çözüleceğini şeklinde yorulur. Saniyen kavmin reisine delâlet eder.Bazende tabir yerindeyse bir kaya kadar kaba ve taş kalpli bir kişi ile tabir edilir.
 #   Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek yediğiniz et miktarınca ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sert, kaba, kötü ve huysuz bir kadına da delâlet eder.
 #   Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek söz sahibi birinden kuvvet ve destek alacağınıza işarettir. Rabian ölüm döşeğine düşecek kadar ağır bir hastalığa yakalanacağınıza, ama bu hastalıktan kurtulacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Filozof Tâcüddîn-İ Merrâkûşînin tabirinde rüya sahibinin bulunduğu şehri hatta ülkeyi değiştirmesine, yıllardır çalıştığı işi bırakmasına ve evini satmasına yani çılgınca şeyler yapmasına yorumlanır.
 #   Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek söylediği sözler için duyacağı pişmanlığa geçmişini kambur gibi sırtında taşımak çok sevdiği ve her zaman destek verdiği birisine yine yardımcı olacağına başarının düşeceği delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gökyüzünde allah ve muhammed yazısı görmek Müjgân İRSOY tarafından 23.04.2017 – 00:59 tarihinde Manisa / Köprübaşı şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5121 – Cerîr İbnu Abdillah radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir dolunay gecesi, aya baktı ve:"Siz şu ayı gördüğünüz gibi, Rabbinizi de böyle perdesiz göreceksiniz ve O'nu görmede bir sıkışıklığa düşmeyeceksiniz herkes rahatça görecek. Artık, güneşin doğma ve batmasından önce hiç bir namaz hususunda size galebe çalınmamasına gücünüz yeterse bunu yapın (namazları vaktinde kılın, vaktini geçirmeyin)."Cerir der ki: "Resûlullah, sonra şu ayeti okudu: "Rabbini güneşin doğmasından ve batmasından önce hamd ile tesbih et" (Tâ-ha 13).Buhari, Mevâkitu's-Salât 6, 26, Tefsir, Kâf 1, Tevhid 24; Müslim, Mesacid 211, (633); Ebu Davud, Sünnet 20, (4729); Tirmizi, Cennet 16, (2554).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here