Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüyada gölün etrafında gezmek

<?php echo

 #   Rüyada gölün etrafında gezmek emanete işarettir. Saniyen bir kız çocuğunun dünyaya geleceğine işarettir.Bazende duygular arasında gidip gelmeye, bir duygu durumundan diğerine geçileceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine tabir eder.
 #   Rüyada gölün etrafında gezmek sadık ve riyasız insanlarla oturup kalkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun bir süredir beraberlik yaşanan sevgili ile hayırlı bir yola çıkılıp evliliğe adım atılacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret eder.
 #   Rüyada gölün etrafında gezmek yanan miktar kadar sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Rabian yaşamınızda bazı güzel değişimler yapacağınıza yorumlanır.
 #   Ünlü Alim İbrâhim Zâhid-İ Geylânînin tabirinde kişi için hayırlı anılacak değişiklikler ve yenilikler olacağını ve hayata karşı küstüren ve olumsuz bakmasını sağlayan olayların sona ereceğini, hastalık veya sağlık sorunlarından kaynaklanan dertlerin kısa süre sonra biteceğini bildirir.
 #   Rüyada gölün etrafında gezmek olabildiğince ayakları yere sağlam basacak şekilde hareket etmenin kısmetin açık korkularından ve kötü düşüncelerinden kurtulacağı şeklinde iyi günlere kavuşacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gölün etrafında gezmek Gürakın NACAROĞLU tarafından 06.03.2017 – 21:40 tarihinde Balıkesir / Edremit şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Arapların ilk filozofu olan meşhur Kindî’ye talebeleri: “Ey filozof, bize şu Kur’ân’ın bir dengini yapıver.” demişler. O da: “Peki, hepsinin değil ama bir kısmının benzerini yapayım.” demiş. Bir kenara çekilip günlerce çalışmış, sonra da çıkıp şöyle demiş: “Vallâhi buna ne bizim kudretimiz yetecek ne de başka birinin! Mushaf’ı açtım, karşıma Mâide Sûresi çıktı, baktım ahde vefâyı emretmiş, sözden dönmeyi yasaklamış, bir umûmî tahlilde bulunmuş, sonra bir istisnâ yapmış, sonra da kudret ve hikmetinden haber vermiş ve bütün bunları iki satıra sığdırmış, bunu ise hiç kimse ciltlerle yazı yazmadan ifâde edemez!”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here