Ana sayfa G Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüyada gölün etrafında gezmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gölün etrafında gezmek saygınlık ve zenginlik elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o topluluğa hükmedeceğinize işarettir.
# Saniyen  bir hileye maruz kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zarar göreceğinize ve üzüleceğinize, para yerine başka bir şey almak ise, murada ermeye yorulur.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için yedi vech ile tâbir olunur: a) Zevce , b) Hizmetkâr , c) Hizmetçi kadın , d) Kuvvet , e) Menfaat , f) Mal , g) Yolculuk. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 339 ( üçyüzotuzdokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyada ki 70–80 yıllık bir hayat cennetteki sonsuz hayatla kıyaslandığında bir hiç hükmündedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here