Ana sayfa G Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüyada gölün etrafında gezmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada gölün etrafında gezmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gölün etrafında gezmek

# Rüyada gölün etrafında gezmek rüya sahibi için ecelin yakın olduğuna delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de pis kokular da çirkin söze ve yergiye işarettir.
Rüyada gölün etrafında gezmek ne anlama gelir?
# Saniyen âsi ve kötü bir evlâda işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yersiz ve yakışıksız töhmetlerle karşılaşacağınıza işarettir.
Rüyada gölün etrafında gezmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Abdullah Eş-Şehrezûrînin tabirinde ferahlik, sevinç ve bu gibi yerlerde kadinlarin toplanmasina işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayırlı işleri başarmaya da işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 780 ( yediyüzseksen )
Rüyada gölün etrafında gezmek Perizan SEVİGEN tarafından 04.01.2017 – 07:39 tarihinde Tunceli / Hozat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1909 – eş-Şerrid radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: "Zenginin borcunu savsaklaması, haysiyetinin ihlal edilmesini ve cezalandırılmasını helal kılar."İbnu'l-Mübàrek der ki: "Irzını helâl kılar", kendisine kaba davranılır demektir. Cezalandırılması’da, hapsedilmesidir."Ebü Dâvud, Akdiye 29, (3628); Nesâi, Büyü 100, (7, 316); İbnu Mâce, Sadakât 18, (2427); Buhâri de bâb başlığında kaydetmiştir. İstikrâz 13.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here