Rüyada gömlek satmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada gömlek satmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gömlek satmak

# Rüyada gömlek satmak sırlara vâkıf olmakla tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de işlerde ani kararlar vermeğe yorumlanır.
Rüyada gömlek satmak ne anlama gelir?
# Saniyen sarhoşluk miktarınca korku ve endişeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sahip olduğunuz mallarınızı kaybedeceğinize tâbir olunur.
Rüyada gömlek satmak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Fettenî Muhammed Tâhirnin tabirinde onun ölümüne delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Yahudilerin dinine meyledeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 409 ( dörtyüzdokuz )
Rüyada gömlek satmak Yurtsevil NOZOĞLU tarafından 05.06.2017 – 15:12 tarihinde Konya / Ilgın şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1829 – Hz. Âişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm helâdan çıkınca: "Gufrâneke (affını taleb ediyorum) derdi."Ebu Dâvud, Tahâret 17, (30); Tirmizi, Tahâret 5, (7); İbnu Mâce, Tahâret 10, (300).Tirmizi'nin Hz. Ali'den kaydettiği diğer bir rivâyette şöyle denir: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Helâya girdiği zaman insanoğlunun avretleri ile cinnilerin gözleri arasındaki perde, kişinin "bismillah" demesidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here