Rüyada görümceden para almak

Rüyada görümceden para almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada görümceden para almak

# Rüyada görümceden para almak kötüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de suçsuz bir kadına veya herhangi bir kimseye iftira edileceğine işarettir.
Rüyada görümceden para almak ne anlama gelir?
# Saniyen yücelik ve zenginliğe delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise intikam almak kızgınlığını öfkesini kontrol etmekte zorlanmak manasında olan rüya kişinin gerçek hayatında kendisine karşı cephe aldığını düşündüğü bir bayanın varlığına işarettir.
Rüyada görümceden para almak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Abdürrahmân Bin Muhammed BaLebekî Fahrüddîn İbn-Ül-Fahrnin tabirinde bir yükümlülüğün altına girmek demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğu yüzünden erişeceği mala alâmettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 613 ( altıyüzonüç )
Rüyada görümceden para almak Nurdoğdu AHMET tarafından 10.07.2017 – 17:29 tarihinde Mardin / Mardin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Güneş, 250 km/sn hızla seyahatini sürdürmektedir. Bu olağanüstü hızdaki seyahate rağmen, güneş sistemi galaksi etrafındaki bir turunu yaklaşık 200 milyon yılda tamamlayabilmektedir. Bu da, galaksimizin ne kadar devasa boyutlarda bulunduğunu anlamamız için aklımıza bir kapı açmaktadır.Allah-ü Teâlâ’nınsonsuz güç, kudret ve azametine gösterilebilecek eşsiz bir örnek daha.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here