Ana sayfa G Rüyada görümceden para almak

Rüyada görümceden para almak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada görümceden para almak

Rüyada görümceden para almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada görümceden para almak hayat tarzınızı değiştirmeniz ve hayatınızı yeni programlara göre yönlendirmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kimseye bağımlı olmamak için çaba sarf edeceğinize işarettir.
# Saniyen sıkıntı yaşamayacağınıza ve aldığınız kırbaç darbeleri miktarınca para kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dört şekilde tabir olunur: a) Saliha ve abide zevce , b) Çalışkan bir adam , c) Hayır yolunda sadık arkadaş , d) Efendisine bağlı ve itaatkar hizmetçi..
# Ünlü rüya yorumcusu Siczi görülen rüya işinizin yolunda gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hasırın büyüklük veya küçüklüğüne göre bir kadından menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 42 ( kırkiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4327 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh hazretleri anlatıyor: "Ey Allah'ın Resûlü! dendi. Sana peygamberlik ne zaman vacib oldu?Şöyle cevap verdi:"Hz. Âdem ruhla cesed arasında iken!"Tirmizi, Menakıb 1, (3613).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here