Ana sayfa G Rüyada göz makyajı yapmak

Rüyada göz makyajı yapmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada göz makyajı yapmak

Rüyada göz makyajı yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göz makyajı yapmak şöyle de tabir olunur: a) Şiddetli düşman , b) Zayıf asker , c) Hasta için ilaç , d) Temiz ve güzel rızık… Bazı rüya yorumcularına göre de kuvvet, yücelik, başkanlık ve menfaate işarettir.
# Saniyen malınızı, size ne dünyevi ne de uhrevi faydası olacak biri için harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise vefalı bir dostla karşılaşacağınıza veya tanışacağınıza tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için sağlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç şekilde tabir olunur: a) Zevce , b) Cariye , c) Köle. Yani erkek hizmetçi. Bazı kere de kendisine mal teslim edilen haznedara delalet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 354 ( üçyüzellidört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

215 – Abdurrahman İbnu Va'le'nin anlattığına göre, İbnu Abbas radıyallahu anh'dan üzüm şırası hakkında sorunca ondan şu cevabı almıştır: "Adamın biri Resûlullah aleyhissâlatu vesselâm'a bir şarap dağarcığı hediye etmişti, kendisine "Allah'ın bunu haram kıldığını bilmiyor musun?" dedi. Adam: "Hayır bilmiyorum" cevabını verdi ve yanında bulunan birisine birşeyler fısıldadı. Resûlullah aleyhissâlatu vesselâm adama "Ona ne fısıldadın?" diye sorunca adam: "Onu satmasını emrettim" dedi. Resûlullah aleyhissâlatu vesselâm: "İçilmesi haram olanın satılması da haramdır" buyurdu ve iki şarap dağarcığının ağızlarını açarak içlerini boşalttı."Müslim, Musâkat 68, (1579); Muvatta, Eşribe 12, (2, 846), Nesâî, Büyû 90, (7, 307-308).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here