Ana sayfa G Rüyada göz makyajı yapmak

Rüyada göz makyajı yapmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada göz makyajı yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada göz makyajı yapmak

# Rüyada göz makyajı yapmak dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim öğreneceğinize işarettir.
Rüyada göz makyajı yapmak ne anlama gelir?
# Saniyen orta yaşlı kadınlar; için dikkatli olması gerektiğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise evliliğe veya hizmetçiye işarettir.
Rüyada göz makyajı yapmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Hocendînin tabirinde Allahın size ilim ve hikmet ihsan edeceğine, bu vesileyle insanlara ilim ve hikmet aktaracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlığınızın ve görkeminizin devamlılığına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 631 ( altıyüzotuzbir )
Rüyada göz makyajı yapmak Kibare CANDANER tarafından 13.09.2017 – 15:44 tarihinde Yozgat / Şefaatli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Dâvûd-i Tâî pazara çıktı. Taze hurmaları gördü. Almak istedi, fakat parası yoktu. Hurma satıcısına; "Bana, parasını yarın vermek üzere bir dirhemlik hurma ver." dedi. Hurmacı da "Veresiye hurma satmıyorum." cevabını verdi. Biraz sonra satıcı, bu kimsenin, Dâvûd-i Tâî hazretleri olduğunu öğrendi. Çok üzüldü. Hemen Dâvûd-i Tâî'nin bulunduğu yeri öğrenip, yanına geldi. İçinde yüz dirhem olan bir kese uzatarak; "Kusurumu bağışlayınız. Biraz önce ben sizi tanıyamadım. Bir dirhemlik hurma istediniz, vermemiştim. Şimdi ise size, yüz dirhem hediye ediyorum, ihtiyacınıza harcarsınız, lütfen kabul buyurunuz." deyince, Dâvûd-i Tâî hazretleri;"Benim bunlara ihtiyacım yoktur. Nefsimin istekleri yerine gelecek mi diye tecrübe için yapmıştım. Elhamdülillah, nefsimin isteği yerine gelmedi ve bu dünyada bir dirhemlik bile itibarının olmadığını gördü." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here