Ana sayfa G Rüyada göz temizlemek

Rüyada göz temizlemek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada göz temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada göz temizlemek

# Rüyada göz temizlemek uğursuzluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğinize ve evin yüksekliği kadar makam elde edeceğinize işarettir.
Rüyada göz temizlemek ne anlama gelir?
# Saniyen kişisel zarara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel yüzlü yumuşak huylu tatlı dilli ve zengin kimseye yorumlanır.
Rüyada göz temizlemek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülkerîm Bin Ali Bin Ebû Tâlib Er-Râzînin tabirinde bol miktarda helal mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şehrin valisinin öleceğine işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 802 ( sekizyüziki )
Rüyada göz temizlemek Erçelik ÖNDER tarafından 30.11.2017 – 20:11 tarihinde Samsun / Ayvacık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6041 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resulü denildi. Ümmetinden, görmediğin kimseleri Kıyamet günü nasıl tanıyacaksın?" Şu cevabı verdi: "Ümmetim, abdest sebebiyle alınlarında nur, kollarında nur, ayaklarında nur taşıyacaklar bu nurla onları tanıyacağım."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here