Ana sayfa G Rüyada göz temizlemek

Rüyada göz temizlemek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada göz temizlemek

Rüyada göz temizlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada göz temizlemek söz sahibi iyiliksever ve büyük bir şahsiyete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünyaya fazla bel bağladığınıza ve bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Saniyen ecelinizin yaklaştığına ve akıbetinizin hayırlı olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine ve muradınıza ereceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya üzüntüden yana güvende olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına delalet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 587 ( beşyüzseksenyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6650 – Abdullah İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Doğru söyleyen ve doğruluğu mucizelerle tasdik edilen Ebu'l-Kasım aleyhissalatu vesselam üzerine şehadet ederim ki, O bize şöyle buyurdular: "Muhalleb sütü memede hapsedilmiş hayvanları satmak aldatmacadır ve aldatma işi hiçbir mü'mine helal olmaz."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here