Rüyada gözlük satmak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada gözlük satmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gözlük satmak

# Rüyada gözlük satmak insanın ömrü ve geçimi ile şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de rızık ve mala işarettir.
Rüyada gözlük satmak ne anlama gelir?
# Saniyen geniş rızka ve muradın husulüne delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.
Rüyada gözlük satmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Kutbüddîn Sünbâtî Muhammed Bin Abdüssamednin tabirinde kedere, üzüntüye ve asılsız habere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yeni bir düşmanınız olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 912 ( dokuzyüzoniki )
Rüyada gözlük satmak Akburçak KALKAN tarafından 17.09.2017 – 15:49 tarihinde Bolu / Yeniçağa şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1877 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kadının diyeti, erkeğin diyetine, diyetin üçte bir miktarına kadar eşittir."Nesâi, Kasâme 34, (8, 44, 45).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here