Rüyada gözlük satmak

Rüyada gözlük satmak

<?php echo

 #   Rüyada gözlük satmak gerçekleşmesini istediğiniz oldukça çirkin bir emelinizin gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceği, hayatının düzene gireceği, ettiği duaların ve tövbelerin de kabul olacağı anlamına gelir.Bazende aynı zamanda, rüya sahibinin çok iyi ve dengeli beslendiği, spor yaptığı ve vücuduna çok özen gösterdiği için çok uzun yıllar boyunca sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşayarak hastalıklar ile herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder.
 #   Rüyada gözlük satmak yâni muhasara görmek, korkulu bir haber ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de pek çok farklı yorumla açıklanabilir.
 #   Rüyada gözlük satmak ticarette zarar, şeref ve haysiyette noksanlıktır. Rabian üzüntü, keder, gam ve hastalık çeken bir kimseye de işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Emîr Hayâlî Çelebinin tabirinde
Rüyada görülen ihtiyarın cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır.
 #   Rüyada gözlük satmak bu sebepten yeni arkadaşlıkların kurulmasında ve yeni iş başvurularının yapılmasında girişken olunamadığına rüyasında gördüğü kişinin epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına hiçbir maddi sorun yaşamamaya delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada gözlük satmak Seyfali HİÇDURMAZ tarafından 28.06.2017 – 16:27 tarihinde İstanbul / Beylikdüzü şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4381 – Kays İbnu Ebi Hazım radıyallahu anh anlatıyor: "Ben Talha İbnu Ubeydullah radıyallahu anh'ın, Uhud'da Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı himaye ettiği elini kurumuş gördüm."Tirmizi, Fezailu'l-Ashab 14.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here