Ana sayfa G Rüyada gümüş bilezik görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada gümüş bilezik görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gümüş bilezik görmek erkek çocuğunuzun olacağına, dişi buzağıya sahip olduğunuzu görmek ise, kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de söz sahibi birinin desteğini alacağınıza işarettir.
# Saniyen bazı kimselerle zorlu bir çekişmeye gireceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise evlada, daha fazlasına sahip olduğunuzu görmek ise mal ve nimete işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya söz sahibi biriyle dost veya akraba olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerde düzensizliklere güvenilen kimseleri kaybetmeye ve yanlışlarda ısrar edilmesi halinde yalnız kalmaya da yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 721 ( yediyüzyirmibir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Töhmet yerlerinde bulunan bir kimse, aleyhinde ki dedikodulardan dolayı başkalarını değil, kendini levmetmelidir.Hz. Ömer r.a.Töhmetten sakınmayan kimse, kendisi hakkında kötü zanna düşenleri kınamasın.Vehb bin Münebbih

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here