Rüyada gümüş bilezik görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada gümüş bilezik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gümüş bilezik görmek

# Rüyada gümüş bilezik görmek malını kötü işlerde sarf etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevince yorulur.
Rüyada gümüş bilezik görmek ne anlama gelir?
# Saniyen şerefinin artmasına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yatağın değeri kadar zarar göreceğinize işarettir.
Rüyada gümüş bilezik görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Baba Yûsuf Sivrihisârînin tabirinde pek yakında bir ilişki kuracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüyayı gören kişinin çok zor bir duruma düşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 314 ( üçyüzondört )
Rüyada gümüş bilezik görmek Bengisoy BAŞTÜRK AYHAN tarafından 12.01.2017 – 09:46 tarihinde Almanya / Potsdam şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah, sizden birinizin yaptığı işi, ameli ve görevip;sağlam ve iyi yapmasından hoşnut olur.Taberânî, el-Mu’cemü’l-Evsat, 1/275; Beyhakî, fiu’abü’l-Îmân, 4/334.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here