Ana sayfa G Rüyada gümüş halka yüzük görmek

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

# Rüyada gümüş halka yüzük görmek düşman üzerine galip gelmeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü geçime işarettir.
Rüyada gümüş halka yüzük görmek ne anlama gelir?
# Saniyen evin dışına, şehire, kara veya sahrada olan yola işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hayır, nimet, din ve salâha delâlet eder.
Rüyada gümüş halka yüzük görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Şeyh Abdüsselâm Şâh-I ALânin tabirinde ölüm tehlikesiyle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarara uğrayacaksınız.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 29 ( yirmidokuz )
Rüyada gümüş halka yüzük görmek Durkadın YAZICI EROL tarafından 19.07.2017 – 18:21 tarihinde Afyonkarahisar / Başmakçı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4611 – Zeyd İbnu Sâbit radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kişinin evindeki namazı, benim şu mescidimde kılacağı namazdan efdaldir; tabii ki farzlar hariç."Ebu Davud, Salat 205, (1044), 340, (1447); Tirmizi, Salat 331, (450); Muvatta, Salatu'l-Cemâ'a 4, (1, 130).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here