Ana sayfa G Rüyada gümüş halka yüzük görmek

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

Rüyada gümüş halka yüzük görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada gümüş halka yüzük görmek Kuran satın alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yukarıda belirtilen özelliklere sahip hizmetçi bir kadına işarettir.
# Saniyen helal yoldan para kazanacağınıza işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin yoluna gireceğine ve durumunuzun düzeleceğine işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda zengin bir kadınla evlenmek istediğinize ve bu kadın vesilesiyle mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşen yıldızın ışığı kadar söz sahibi birinden mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 580 ( beşyüzseksen )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3575 – Ebu Dâvud’tan rivayette: "…Başını meshetti, başın öne gelen kısmını da, arkaya gelen kısmını da, şakaklarını da, kulaklarını da birer birer meshetti.''Ebu Dâvud, Tahâret 50, (129).Bir diğer rivâyette: "Elinde arta kalan su ile başını meshetti '' denmiştir.Ebu Dâvud, Tahâret 50, (130).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here