Ana sayfa G Rüyada güneş paneli görmek

Rüyada güneş paneli görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada güneş paneli görmek

Rüyada güneş paneli görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güneş paneli görmek beş vech ile tabir olunur: a) Kadri yüce bir adam , b) Menfaat , c) Kuvvet , d) Velayet , e) İkbal… Bazı rüya yorumcularına göre de birinin yalan yere size vaatte bulunacağına işarettir.
# Saniyen mal konusunda kaybınız olmuşsa, kaybettiğiniz malı yeniden elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde karşınıza çıkacak bir olaydan dolayı belirsiz olan durumunuzu değiştirmek zorunda kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların minnetinden güvende kalacağınıza ve hacetinizin minnetsizce reva olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 834 ( sekizyüzotuzdört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5876 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Bir adam ölmüştü, diğer biri, Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın işiteceği şekilde onun için şöyle söyledi: "Cennet mübarek olsun!" Resülullah aleyhissalâtu vesselâm sordu:"Nereden biliyorsun? Belki de o mâlâyâni konuştu veya kendisini zengin kılmayacak bir miktarda cimrilik etti!"Tirmizi, Zühd 11, (2217).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here