Rüyada güneşin ışığını görmek

Rüyada güneşin ışığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güneşin ışığını görmek

# Rüyada güneşin ışığını görmek gördüğünüz kimsenin durumunun düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zinayla itham edileceğinize işarettir.
Rüyada güneşin ışığını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen israfa ve bereketsiz işlere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bir dostunuzun vicdan azabı yaşayacağına işarettir.
Rüyada güneşin ışığını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Ebû Bekr Bin Ebî SaDânnin tabirinde bir kız çocuğu dünyaya getireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gam ve kedere işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 471 ( dörtyüzyetmişbir )
Rüyada güneşin ışığını görmek Rüküye POSLU tarafından 22.06.2017 – 12:24 tarihinde Burdur / Çeltikçi şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1805 – Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm Hazretleri buyurdular ki: "Kim, malâyâni konuşmaların çok olduğu bir yere oturur da, oradan kalkmazdan önce şu duayı okursa bu yerde oturmaktan hâsıl olan günahından arınmış olur:Allah’ım! Seni hamdinle tesbih ederim. Senden başka ilah olmadığına şehâdet ederim. Senden mağfiret diliyorum. Sana tövbe ediyor af taleb ediyorum."Tirmizi, Daavât 39, (2329).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here