Ana sayfa G Rüyada güneşin ışığını görmek

Rüyada güneşin ışığını görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada güneşin ışığını görmek

Rüyada güneşin ışığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güneşin ışığını görmek az da olsa musibet göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir sıkıntıyı sorunsuz atlatacağınıza delalettir.
# Saniyen insanlar arasında adaletle hükmedecek bir hükümdarın Hz işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevince işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için zevceye, çocuklara ve kendisinin sırrına vakıf hizmetçiye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 21 ( yirmibir )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İman, İslam kardeşliğinin mayasıdır.Mü’minler, din kardeşinin menfaatini kendi menfaatinden üstün tutar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here