Rüyada güreş izlemek

Rüyada güreş izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güreş izlemek

# Rüyada güreş izlemek şu şekilde tabir olunur: a) Allah Teala , ona ilim ve hikmet verir , b) Şifa bulur , c) Üzüntü ve kederden kurtulur , d) Mal ve geniş rızıkla nimetlenir… Bazı rüya yorumcularına göre de çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır.
Rüyada güreş izlemek ne anlama gelir?
# Saniyen her yerde kurtuluş ve zafere ermeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halatın yere olan uzaklığı miktarınca makam elde edeceğinize işarettir.
Rüyada güreş izlemek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Kudâme Abdürrahmân Bin Muhammednin tabirinde dinin esas ve aslına alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  akrabalarınızdan çirkin bir söz işiteceğinize veya bazı tabircilere göre, vücudunuzdan çıkan kan miktarınca malınızın telef olacağına veya akrabalarınızdan birinin öleceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 20 ( yirmi )
Rüyada güreş izlemek Sukat ATALAY tarafından 10.08.2017 – 08:46 tarihinde Sinop / Ayancık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here