Ana sayfa G Rüyada güreş izlemek

Rüyada güreş izlemek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada güreş izlemek

Rüyada güreş izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güreş izlemek biri tarafından sıcak bir şekilde karşılanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aşk ve geçim konusunda şansınızın yaver gideceğine işarettir.
# Saniyen her zamankinden daha dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir süreliğine çok acımasız ve katı kalpli olmanız gerektiğine işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için bir yolculuktan gelir elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam, riyaset ve ilim elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 338 ( üçyüzotuzsekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1753 – Hz. İbnu Mes'ud radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm duayı üç kere yapmaktan, istiğfarı üç kere yapmaktan hoşlanırdı."Ebû Dâvud, Salât 361, (1524).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here