Ana sayfa G Rüyada güreşen boğa görmek

Rüyada güreşen boğa görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada güreşen boğa görmek

Rüyada güreşen boğa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güreşen boğa görmek zevcesi ile arasının açılacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de haram yiyen kişinin malını yiyeceğinize işarettir.
# Saniyen kısmete ve bolluğa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise Allaha itaatkarlığa işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde herhangi bir işte söz sahibi olacağınıza veya yöre halkına hükmedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çevrenizdeki insanların saygısını kazanacağınıza işaret eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 442 ( dörtyüzkırkiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3568 – Buhari rahimehullah'ın bir rivâyetinde şöyle denmiştir:"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm abdest uzuvlarını ikişer kere yıkayarak abdest aldı.''Buhâri, Vudü 23.Ebu Dâvud'un bir rivâyetinde, Mikdâm İbnu Ma'dikerb'den şu kaydedilir:"Sonra başını, içiyle ve dışıyla iki kulağını meshetti."Ebu Dâvud, Tahâret 50, (121).Yine Ebu Dâvud'un bir başka rivâyetinde şöyle denmiştir: "Kulaklarını içleriyle dışlarıyla meshetti, parmaklarını kulaklarının deliklerine soktu.''Ebü Dâvud, Tahâret 123.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here