Rüyada güreşen boğa görmek

Rüyada güreşen boğa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güreşen boğa görmek

# Rüyada güreşen boğa görmek kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede bulunan hakimin öleceğine işarettir.
Rüyada güreşen boğa görmek ne anlama gelir?
# Saniyen hem üzüleceğinize, hem de kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi birinin size öfkeleneceğine işarettir.
Rüyada güreşen boğa görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdullah Fâkihî Abdullah Bin Ahmednin tabirinde güzel ve geçimsiz bir kadına delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şöyle de tabir olunur: a) Kapı eşiği , b) Merdiven ayağı , c) Sütun , d) abide…
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 155 ( yüzellibeş )
Rüyada güreşen boğa görmek Semihe EMİRLİOĞLU tarafından 24.03.2017 – 21:52 tarihinde Konya / Çumra şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4637 – Ebu Zerr radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah Teâlâ Hazretleri demiştir ki: "Kim bir hayır işlerse ona sevabının on katı verilir veya arttırırım da. Kim bir günah işlerse bunun cezası misli kadardır veya affederim. Kim bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir zirâ yaklaşırım. Kim bana bir zirâ yaklaşırsa ben ona bir kulaç yaklaşırım. Kim bana yürüyerek gelirse ben ona koşarak giderim. Kim bana hiçbir şeyi şirk koşmaksızın, arz dolusu hata ile kavuşursa ben de onu bir o kadar mağfiretle karşılarım."Müslim, Zikr 22, (2687).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here