Ana sayfa G Rüyada güvercin almak

Rüyada güvercin almak

26
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercin almak

Rüyada güvercin almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güvercin almak bir grup insanın size zarar vermek için bir araya geldiklerine, ancak hedeflerine ulaşamayacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de batıl ve boş söz eden mukallit kimseye delâlet eder.
# Saniyen bir kişiden yana şikâyetçi olmak istediğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise bir topluluğun dini inançlar konusunda sorun yaşayacağına ve bu yüzden size itaat edeceklerine işarettir.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde imana işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzgünseniz sevineceğinize, korku içindeyseniz güvende kalacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 166 ( yüzaltmışaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Alıcı ve satıcı alışveriş esnasında doğru konuşup, her şeyi açık söylerlerse alışverişlerinde bereket hâsıl olur. Eğer yalan konuşup bazı şeyleri gizlerlerse, belki geçici bir zaman için kâr da elde ederler ama bunun nihai sonucu bedbahtlıktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here