Rüyada güvercin almak

Rüyada güvercin almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güvercin almak

# Rüyada güvercin almak ilim ve hikmete ermeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir, bazı karışık olaylarla karşılaşabilirsiniz yorumlanır.
Rüyada güvercin almak ne anlama gelir?
# Saniyen şer, zahmet, sıkıntı ve düşmanlık ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise üç şekilde tabir olunur: a) Sultan , b) Cesur ve şeci adam , c) Kuvvetli ve amansız düşman.
Rüyada güvercin almak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Süleymân Es-SuLûkînin tabirinde kazanılan mala veya ticaret için hazırlanmış nesnelere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fasık adamların sesini işitmeye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 285 ( ikiyüzseksenbeş )
Rüyada güvercin almak Berfo GÜLSOY tarafından 16.09.2017 – 08:23 tarihinde Balıkesir / Bigadiç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Marifetsiz ve faziletsiz insanlarda kibir, marifet ve fazilet sahibi insanlarda ise tevazu daha çok görülür.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here