Ana sayfa G Rüyada güvercin görmek tutmak

Rüyada güvercin görmek tutmak

29
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercin görmek tutmak

Rüyada güvercin görmek tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güvercin görmek tutmak ölüm döşeğine düşecek kadar ağır bir hastalığa yakalanacağınıza, ama bu hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de burunda görülen her fazlalık veya eksiklik, rüya görenin makam ve mevkiine delalet eder
# Saniyen büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza ve onun desteğiyle korktuğunuz bir şeyden güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sizi üzecek bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; şeref ve şöhretle galip gelmeye ve rakibinden muhtaç olduğu şeyi almaya alâmettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir işten başka bir işe veya bir görevden başka bir göreve geçeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 390 ( üçyüzdoksan )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1819 – İbnu Mes'ud radıyallâhu anh demiştir ki: "Kimin sıkıntısı artarsa şu duayı okusun:"Allah’ım ben senin kulunum, kulunun oğluyum, câriyenin oğluyum, senin avucunun içindeyim, alnım senin elinde. Hakkımdaki hükmün caridir. Kazan ne olursa hakkımda adalettir. Kendini tesmiye ettiğin veya kitabında indirdiğin veya nezdinde mevcut gayb hazinesinden seçtiğin, sana ait her bir isim adına senden Kur'ân'ı kalbimin baharı, sıkıntı ve gamlarımın atılma vesilesi kılmanı dilerim."Bu duayı okuyan her kulun gam ve sıkıntısını Allah gidermiş, yerine ferahlık vermiştir."Mecmau'z Zevaid'de (10, 136) mevcuttur. Hâkim'in Müstedrek'inde de (1,509) kaydedilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here