Rüyada güvercin görmek tutmak

Rüyada güvercin görmek tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güvercin görmek tutmak

# Rüyada güvercin görmek tutmak sevinçli bir habere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iffet ve sağlam pazarlığa delâlet eder.
Rüyada güvercin görmek tutmak ne anlama gelir?
# Saniyen sahip olduğunuz akik miktarınca mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kendi malı ile hacca gitmeye tabir olunur.
Rüyada güvercin görmek tutmak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Tâcüddîn Zâkir Abdülvehhâb-I Mısrînin tabirinde küfür sözler zuhur eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için endişe ve kaygıya işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 159 ( yüzellidokuz )
Rüyada güvercin görmek tutmak Mamo ŞERİFOĞLU tarafından 23.10.2017 – 01:37 tarihinde Giresun / Giresun şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tövbeyi geciktirmek de ayrı bir günahtır. Tövbeyi geciktirdiğimiz her gün şeytanın bayramıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here