Ana sayfa G Rüyada güvercin hediye almak

Rüyada güvercin hediye almak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercin hediye almak

Rüyada güvercin hediye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güvercin hediye almak dünya ile uğraşmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de sekiz vech ile tâbir olunur: a) Melik , b) Hakim , c) Evlat , d) Düğün , e) Riyaset , f) Ferah ve sürür , g) Servet , h) İlim , ı) Rahat maişet , i) Zevce , j) Hizmetçi
# Saniyen izzete , şerefe , saltanata , düşmana galip gelmeye , arzu ve isteklerine kavuşmaya , evlada , hanıma , memleketlere , güzel mallara , sıhhate , gam ve kederden ferahlığa , gözlerin sağlamlığına ve çok sefer etmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin dindar ve takvalı biri olduğuna işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde duanızın müstecap olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için faydası olmayan bir ilim öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 639 ( altıyüzotuzdokuz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ünlü bir filozof’a, “Bize ölümden bahsederimsin”? Diye sorulunca, “Hayat hakkında ne biliyorsunuz ki ölümden bahsedeyim” cevabını verir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here