Rüyada güvercin hediye almak

Rüyada güvercin hediye almak

<?php echo

 #   Rüyada güvercin hediye almak düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine tabir olunur. Saniyen zengin olmayan fakat çok iyi kalpli biriyle evleneceği anlamına gelir.Bazende rüyasında annesiyle tartıştığını gören kişinin elinden yüklü miktarda mal ve para çıkar ve gelirinde azalma olur.
 #   Rüyada güvercin hediye almak kazanacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun süredir kişiye sıkıntı veren bir olayın netlik kazanıp çözüleceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine ve daha müreffeh bir hayata sahip olunacağını bildiren güzel bir rüyadır.
 #   Rüyada güvercin hediye almak yöneticiliğe, demir boyunduruk ise düşmanlığa işarettir. Rabian sizin vesilenizle iki münafığın birbiriyle kavga edeceğine işarettir.
 #   Ünlü Filozof Çivi-Zâde Muhyiddîn Efendinin tabirinde başka bir yoruma göre rüyasında başkasının kustuğunu gören kişinin itibarında artış olur ve toplum nazarında şanı büyür.
 #   Rüyada güvercin hediye almak kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine öte yandan da meydana gelecek olan güzel gelişmelere yeni bir dost edinir ve bu arkadaşlık çok uzun ömürlü olur kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada güvercin hediye almak Ertaç EKREM tarafından 29.02.2017 – 22:37 tarihinde Manisa / Soma şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1881 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ehl-i zimmetin diyeti, Müslümanların diyetinin yarısıdır. Ehl-i zimmet de Yahudi ve Hıristiyanlardır."Nesai, Kasâme 35, (8, 45).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here