Ana sayfa G Rüyada güvercin ve civciv görmek

Rüyada güvercin ve civciv görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercin ve civciv görmek

Rüyada güvercin ve civciv görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güvercin ve civciv görmek kapalı işinizin tekrar açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de gerçekleşmesi imkansız boş söz işiteceğinize işarettir.
# Saniyen kalbinizin hilelerden temizleneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise verdiğiniz veya gönderdiğiniz hediyenin değeri kadar hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda gönlünüzü birine kaptıracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini inancınızın iyi olduğuna işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 762 ( yediyüzaltmışiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haksızlığa baş kaldırmayanlar, onlardan gelecek her kötülüğe katlanmalıdırlar.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here