Rüyada güvercin ve civciv görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercin ve civciv görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güvercin ve civciv görmek

# Rüyada güvercin ve civciv görmek iyi geçim ve bol kazanca işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir yerden diğer bir yere nakletmeye işarettir.
Rüyada güvercin ve civciv görmek ne anlama gelir?
# Saniyen yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise musibet ve üzüntüye işarettir.
Rüyada güvercin ve civciv görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Semnânî Alâüddevle Ahmed Bin Muhammednin tabirinde mal ile tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır ve kereme delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 384 ( üçyüzseksendört )
Rüyada güvercin ve civciv görmek Gülsultan ÖZTEKER tarafından 08.10.2017 – 17:33 tarihinde Zonguldak / Alaplı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kim kötü ve çirkin bir iş görürse onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir.Müslim, Îmân, 78; Ebû Dâvûd, Salât, 248.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here