Rüyada güvercin ve civciv görmek

Rüyada güvercin ve civciv görmek

<?php echo

 #   Rüyada güvercin ve civciv görmek borç ve hapislikle delâlet eder. Saniyen bir kese altına delâlet eder.Bazende kendisine her açıdan zarar veren kişilerin farkına varmak ve rüya sahibine tuzak kurma hazırlığında olanların kendi tuzaklarına düşmesi için harekete geçmek ve muvaffak olmak anlamına gelir.
 #   Rüyada güvercin ve civciv görmek katıra binmek, zillet ve hapislik ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin, çalışmalarından, gerçekleştireceği projelerden ve kazandırdığı başarılardan ötürü, insanlar tarafından takdir edilmesine, iş yaşamı ve sosyal yaşam içinde örnek gösterilmesine ve saygı duyulup itibar edilen birisi olmasına delalet eder.
 #   Rüyada güvercin ve civciv görmek âlim ve fazıl birine delâlet eder. Rabian menfaatli ve bol kazanca işarettir.
 #   Ünlü Alim Muhammed Bin İsmâil El-Fakîhnin tabirinde aydınlık ve huzurdur.
 #   Rüyada güvercin ve civciv görmek kalabalık ve eğlenceli ortamlarda duygusal açıdan heyecan uyandıran biriyle görüşmeye kötü niyetli ve kurnaz kişilerin varlığına yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına bu yüzden işlerinin istediği gibi gitmediğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada güvercin ve civciv görmek Hamma SAYIN tarafından 08.07.2017 – 16:51 tarihinde Muş / Korkut şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1847 – Hz. AIi radıyallâhu anh'nin anlattığına göre, "Bir mükâteb ona gelerek: "Kitâbet borcumu ödemekten âciz kaldım, bana yardım et" dedi. Ona şu cevabı verdi: "Sana, Resülullah aleyhissalâtu vesseIâm'ın bana öğretmiş bulunduğu bir duayı öğreteyim. Onu okuduğun takdirde Sıyr dağı kadar borcun da olsa, Allah onu sana bedel öder. Şöyle diyeceksin: "AIIah'ım, yeterince helalinden vererek beni haramından koru. Lütfunla ver, başkasına muhtaç etme."Tirmizi, Daavât 121, (3558).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here