Ana sayfa G Rüyada güvercinin yuva yapması

Rüyada güvercinin yuva yapması

19
0
PAYLAŞ

Rüyada güvercinin yuva yapması

Rüyada güvercinin yuva yapması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güvercinin yuva yapması ister mevsiminde olsun ister mevsim dışında, hastalığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şeref ve büyüklük elde edeceğinize ve eğer bekarsanız, zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Saniyen bir musibetle karşılaşacağınıza ve üzüleceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise beş türlü tâbir edilir: a) Sultan , b) Hakim , c) İmam , d) Hatip , e) Yüksek mertebe.
# Ünlü alim Nablusî (rh.a.) tabirinde ; hayır ve nimet elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 44 ( kırkdört )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayâ imandan bir şube’dir. Hayâsı olmayanın imanı da olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here