Ana sayfa G Rüyada güzel bir orman görmek

Rüyada güzel bir orman görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada güzel bir orman görmek

Rüyada güzel bir orman görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güzel bir orman görmek gizli bir aşk yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dini inancınıza işarettir.
# Saniyen saygın bir insanın o sokakta kaybolacağına veya öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise oldukça zahmetli ve zor bir girişimde bulunacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; başarılı olacağınızın habercisi delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızın güvende olduğuna ve bu yolda belaların uzaklaştırıldığına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 175 ( yüzyetmişbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7090 – Su'dâ'I-Mürriyye radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın vefatından sonra Hz. Ömer, bir gün kocam Talha'ya uğradı. Onu üzgün bularak: "Neyin var, niye üzgünsün? Amcaoğlun (Ebu Bekr'in) halife oluşu mu seni üzdü?" dedi. Talha: "Hayır! Lakin ben Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ın: "Ben bir kelime biliyorum, her kim ölümü anında onu söylerse mutlaka amel defteri için bir nur olur ve onun cesedi ve ruhu, ölüm anında o kelime sebebiyle bir rıza, bir rahmet bulacaktır" buyurduğunu işittim" dedi. Ben bu kelimenin ne olduğunu o ölünceye kadar sormadım. İşte bunun için üzgünüm" dedi. Bunun üzerine Hz. Ömer: "Ben o kelimeyi biliyorum. O, Resülullah aleyhissaltu vesselâm'ın amcası Ebu Tâlib’e vefatı anında teklif ettiği kelime-i tevhiddir. Eğer Resülullah aleyhissalâtu vesselâm, amcası için, kelime-i tevhidden daha kurtarıcı bir şey bilseydi onu söylemesini emrederdi" dedi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here