Ana sayfa G Rüyada güzel eve taşınmak

Rüyada güzel eve taşınmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada güzel eve taşınmak

Rüyada güzel eve taşınmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güzel eve taşınmak genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de bir kadından mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen ilim sahibi ve dindar biriyseniz, insanlara hayrınızın dokunacağına, değilseniz, hizmetçi istihdam edeceğinize ve mücevherlerin değeri kadar mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin iyi olacağına, nimet ve mal elde edeceğinize, genişliğe çıkacağınıza, kariyerinizin yükseleceğine ve söz sahibi biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için bedevilere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal kazanca, eti haram olan hayvanların etini yemek ise haram mala işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 822 ( sekizyüzyirmiiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Muhabbet edene muhabbet edilir. Seven sevilir. Unutmayan unutulmaz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here