Rüyada güzel eve taşınmak

Rüyada güzel eve taşınmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada güzel eve taşınmak

# Rüyada güzel eve taşınmak şu türlü de tâbir olunur: a) Emin olmak , b) Sultan , c) Zevce , d) Çocuk , e) Hizmetçi , f’) Rızık. Bazı rüya yorumcularına göre de ne surette görülürse görülsün kötü haber, göz yaşı ve acı işaretidir.
Rüyada güzel eve taşınmak ne anlama gelir?
# Saniyen kazılıp çıkarılan toprak miktarınca mal elde etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kayısı gibi kötüye tabir edilen ağaçlar dışında yediğiniz meyve miktarınca mal elde edeceğinize veya sevineceğiniz bir haber işiteceğinize işarettir.
Rüyada güzel eve taşınmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Ayn-Ül-Kudât Hemedânî Abdullah Bin Muhammednin tabirinde kâfir evvelâ kendi nefsine zulmetmiştir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kişiye verilen bir tavsiyenin işe yarayacağına ve yeni kapılar açacağına iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine de tabir edilir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 139 ( yüzotuzdokuz )
Rüyada güzel eve taşınmak Ökten KOÇOĞLU tarafından 06.05.2017 – 13:59 tarihinde Sinop / Ayancık şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ruh bedenden ayrıldı mı beden hükmünü kaybeder, ceset haline dönüşür.Ruhun bedene üstünlüğünü neden idrak etmezsin a gafil.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here