Ana sayfa G Rüyada güzel üzüm yemek

Rüyada güzel üzüm yemek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada güzel üzüm yemek

Rüyada güzel üzüm yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada güzel üzüm yemek zorlukla karşılaşacağınıza ve üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kişinin bela, korku ve endişe içinde olacağına delâlettir.
# Saniyen inançsız kimseler arasında mağdur kalacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanların arkasından dedikodu edeceğinize ve halk arasında rezil olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için umduğuz şeyi elde edemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sahip olduğunuz zift miktarınca mal bulacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 617 ( altıyüzonyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kalbimde bir katılık hissediyorum, ne yapayım? diye soran birine, Ahmet bin Ebi’l Havari, şu tavsiyeyi yapmıştır:Kalbinde bir katılaşma gördüğünde; Salihlerle sohbet et, onlarla beraber bulun. Yemeği azalt. Nefsinin isteklerine karşı çık ve onu sıkıntılara alıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here