Rüyada hırka yanması

Rüyada hırka yanması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada hırka yanması

# Rüyada hırka yanması dindar biriyseniz işlerinizin iyiye gideceğine, günahkar biriyseniz akıbetinizin kötü olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de geleceğinizin güzel, hareketli ve gurur verici olacağına işarettir.
Rüyada hırka yanması ne anlama gelir?
# Saniyen dünya hayatında fakr ve zarurete, gam ve kedere, âhirette de azaba işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir çocuğun büyüyüp kemale ermesi kolay değildir.
Rüyada hırka yanması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İbn-İ Sultannin tabirinde istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için riyasete işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 496 ( dörtyüzdoksanaltı )
Rüyada hırka yanması Ferdun DURMUŞOĞLU tarafından 08.10.2017 – 13:05 tarihinde Fransa / Nantes şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günahkârlara kızmayın, onları ayıplamayın, sabırlı olun onlara birer hasta gibi şefkatle yaklaşın, doğru yola gelmeleri için gıyaplarında dua edin.M. Es’ad Coşan (r.a)

PAYLAŞ

1 YORUM

  1. Rüyamda askerdeyim üstümde krem gri renk bir hırka var kendi kendine küçük küçük yanıyordu ne anlama gelir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here