Rüyada hırka yanması

Rüyada hırka yanması

<?php echo

 #   Rüyada hırka yanması dünyadan müstefid olmağa delalet eder. Saniyen midenizin rahatsız olduğunu işaret eder.Bazende rüyayı gören genç kızın duygusal ilişki içinde olduğu kişinin ailesi tarafından kabul gördüğüne ve yakın zaman içinde evlilik hazırlıkları için güzel bir adım atılacağına yorulur.
 #   Rüyada hırka yanması kişinin sağlık durumunun iyi olduğuna ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de kazanç, ticaretine ve sözünün yerine getirilmesine alâmettir.
 #   Rüyada hırka yanması üzüntü ve şiddetten kurtulmaya işarettir. Rabian gereksiz ve size yarar sağlamayacak işlerle uğraştığınızı bildirir.
 #   Ünlü Alim İbn-İ Diyba Abdurrahmân Bin Diybanin tabirinde altın vermek aynı zamanda kişinin yüklü bir borç altına gireceği şeklinde de yorumlanır.
 #   Rüyada hırka yanması çok hayırlıdır ve rüyanın tam aksine kişinin başarılı çalışmaları ile ön plana çıkacağına çok büyük maddi sıkıntılardan kurtulmak ve bu sıkıntılardan ötürü aldığı ve bir türlü ödeyemediği borçları ödemek için çeşitli yollar arayan rüya sahibinin yardımına çok sevdiği ve daha önce birkaç kez yardım ettiği bir arkadaşının ya da akrabasının koşa çok büyük bir mutluluk duyduğu bir anda kendisini çekemeyen insanların bazı kötülükler yapacağına pişmanlık duyacak olduğunuz davranışlar yapmanıza neden olacaktır delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada hırka yanması Seferiye BERENT tarafından 13.11.2017 – 10:04 tarihinde Yozgat / Saraykent şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dâvûd-i Tâî' buyurdu ki:Kim ki, Allah-ü Teâlâ’nın vaad ettiğinden korkarsa arzularına çabuk kavuşur. Kimin arzuları çoksa, ona bütün azaplar yakındır. Ey kardeşlerim, en büyük sermaye, Allah-ü Teâlâ’nın râzı olduğu bir iş ile meşgûl olmaktır. Kabirdekiler, kıyamet kopunca kabir azabı kalkacağı için, kıyametin çabuk gelmesini beklerler. Dünyadakiler ise; kabirdekilerin pişmanlıklarını bilmedikleri için hep günah işlerler. Hâlbuki onlar da ölünce, dünyada iken neden çok ibadet yapmadık, diyerek pişman olacaklar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here