Ana sayfa H Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

45
0
PAYLAŞ

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek haram mal yiyeceğinize ve sıkıntıyla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yanınıza bir emanet bırakılacağına işarettir.
# Olumsuz olarak gerçek hayatta o kimsenin zarara uğrayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evdeki düzenin bozukluğunun işareti şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için yeni gelir kaynakları elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 11 ( onbir )
Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek Ergülü KESBİÇ tarafından 23.11.2016 – 22:15 tarihinde Fransa / Lille şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mü’minin başka hiç kimsede bulunmayan ilginç bir hali vardır; O’nun her işi hayırdır. Eğer bir genişliğe (nimete) kavuşursa şükreder ve bu onun için bir hayır olur. Eğer bir darlığa (musibete) uğrarsa sabreder ve bu da onun için bir hayır olur.Müslim, Zühd, 64; Dârim”, Rikâk, 61.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here