Ana sayfa H Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek

# Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek yaptığınız veya yapacağınız çirkin bir işten dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o vezirden menfaat görmeye delâlet eder.
Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek ne anlama gelir?
# Saniyen mal ve nimet ile tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise kendi elinizle saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdülmecîd Bin İsmâilnin tabirinde şaşkınlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilminizin faydasını göreceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 245 ( ikiyüzkırkbeş )
Rüyada hırsızı etkisiz hale getirmek Melikhan KIZILDAĞ tarafından 18.09.2017 – 21:35 tarihinde Bitlis / Ahlat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6774 – Abbâs İbnu Abdilmuttalib anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ne me'mûne (beyin zarına ulaşan yarada), ne câife (bedenin iç kısmına ulaşan yarada), ne de münakkıla (kemiği kırıp yerinden kaydıran yarada) kısas vardır. Yani başkasını bu çeşit yaralarla yaralayan kimseye kısas uygulanmaz, diyet alınır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here